Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego

W poniedziałek 13.02 na pływalni CSiR odbył się XXI Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego w pływaniu!!! W zawodach udział brało ponad150 zawodników z 13klubów. Rozdano blisko 120 dyplomów ponad 30 medali 10 nagród rzeczowych oraz dwa puchary. Najważniejsze trofea zdobyli za miano Najlepszej zawodniczki w kategorii open Zuzanna Dzwonnik z AZS Łódź, a najlepszym zawodnikiem został Marcel Wągrowski z TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki. Cieszą bardzo dobre wyniki młodych zawodników „Piątki”, którzy wielokrotnie stawali na podium w swoich kategoriach wiekowych. Nasze zawody obserwowali wierni sympatycy pływania, Burmistrz Henryk Brzyszcz, przedstawiciel Veolii Robert Warchoł, przedstawiciel Delii Cosmetics Grzegorz Grończyk oraz Dyrektor CSiR Krystyna Opara. Czwórka Naszych gości otrzymała podziękowania za nieocenioną pomoc w przygotowaniach do najważniejszych imprez 2016r od najlpszej konstantynowskiej pływaczki Mileny Karpisz
Dziękujemy komisji sędziowskiej pod przewodnictwem Luby Pawlak za sprawne przprowadzenie zawodów oraz pracownikom CSiR, człokom zarządu i trenerom UKS za przygotowanie imprezy
Relacja telewizyjna TVKonstantynów link w rozszerzeniu

Wyniki w rozszerzeniu Wyniki