Liga Dzieci

W środę 08.02.2017 zawodnicy UKS Piątka Konstantynów Łódzki będą rywalizować w lidze dzieci II runda. Do zawodów w Łódzi zgłosiło się blisko 160 zawodników z 15 klubów województwa
Liga Dzieci II runda Województwa Łódzkiego dla UKS Piątka – PODSUMOWANIE!!!
Zawodnicy UKS PIĄTKA wywalczyli aż 8 medali (4z, 2s, 2b) w rozegranej 8.02.2017r. na pływalni SP 149 w Łodzi Lidze Dzieci Województwa Łódzkiego!!! Podopieczni trenera Roberta Bujnowicza rywalizują wśród 15 klubów (162 zawodników)z województwa potwierdzili po raz kolejny swoją doskonałą dyspozycję zwyciężając w klasyfikacji medalowej. Złote medale zdobyli: Karina Łysakowska na dystansie 100m stylem dowolnym, Antonina Sulak na dystansie 50m stylem grzbietowym, Wiktoria Rucińska na dystansie 200m stylem klasycznym (najlepszy wynik w tym roku w Polsce), sztafeta mieszana 4x50m stylem zmiennym w składzie Karina Łysakowska, Antonina Sulak, Przemek Pawlak i Patryk Misztal. Srebrne medale zdobyli: Karina Łysakowska na dystansie 200m stylem zmiennym i Przemek Pawlak na dystansie 200m stylem klasycznym. Brązowe medale wywalczyli: Antonina Sulak na dystansie 200m stylem zmiennym i Patryk Misztal na dystansie 200m stylem klasycznym. Bardzo wysokie 5 miejsce wywalczyli: Wiktoria Rucińska i Patryk Misztal na dystansie 100m stylem dowolnym. 6 miejsce wywalczyła Weronika Podstawczyńska na dystansie 200m stylem klasycznym. Ponadto w składzie naszego klubu startowała Zosia Dusińska i Janek Gruszczyński.
Gratulacje 🙂 🙂

Trzymamy kciuki za podopiecznych trenera Roberta Bujnowicza z rocznika 2006
Zbiórka 7.40 CSiR
W rozszerzeniu lista i wynikiWyniki