Z ostatniej chwili

Jakub Kraska po fantstycznych wynikach w Zimowych Mistrzostwach Polski został powołany do kadry Polski juniorów. Pierwsze zgrupowanie dla najlepszych zawodników odbyło się w Poznaniu i trwało dwa tygodnie
Ewa Pydyszewska reprezentantka kadry juniorów w trójboju po zakończonym sprawdzianie wytrzymałości w styczniu otrzymała kolejne powołanie do reprezentacji na kosultacje szkoleniowe w dn10-13 marzec
Dla juniorów zbliża się wielkimi krokami najważniejszy zimowy sprawdzian. Docelową imprezą będą Zimowe Mistrzostwa Polski 14 latków, które odbedą się w Lublinie 03-05.03.2017. Na start zgłoszono rekordową liczbę blisko 700 zawodników z 155 klubów. W tych samych dniach w Ostrowcu Świętokrzyskim odbędą się Zimowe Mistrzostwa Polski 15latków, w których wystąpi blisko 600 zawodników ze 146 klubów.

Tydzień później rozpoczynają się Mistrzostwa Polski 16latków w Gliwicach i 17latków Gorzowie WLP
Trzymamy kciuki!!!
W rozszerzeniu linki do list startowych

MP Lublin 14 latki

MP Ostrowiec 15latki