Klasa Sportowa o profilu pływackim

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Ścibiorka wraz z Zarządem Klubu UKS „Piątka” Konstantynów Łódzki serdecznie zaprasza wszystkich, którzy doceniają walory pływania w rozwoju swojego dziecka do klasy z rozszerzonym nauką pływania.

Szkolenie prowadzone jest pod nadzorem trenerów wielu medalistów Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy Juniorów, zawodników reprezentacji Polski na obiektach CSiR Konstantynów. Dysponujemy nowoczesną 6-cio torową pływalnią z wypłyceniem dla maluchów, świetnie wyposażoną salą gimnastyczną w budynku pływalni, saunami parową i suchą, profesjonalną siłownią oraz jacuzzi. Posiadamy także sprzęt do podwodnych nagrań video, do monitoringu wysiłkowego i wszystko inne co potrzeba na drodze od 6-ciolatka do Mistrzostwa. A przede wszystkim wspaniałą, miłą atmosferę, której doświadczycie już po przekroczeniu progu naszych obiektów

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne 07.03.2017 o godz 17.30 do Szkoły Podstawowej nr 2 ul.Kilińskiego 75 Konstantynów Łódzki

Pamiętajcie! Dla nas nie ma za grubych, za chudych, za wysokich czy niskich, nie utalentowanych… Kochamy wodę, nie walczymy z nią. Wykorzystujemy naturalne predyspozycje jakie każdy z Was ma! Z przyjemnością przyjmujemy dzieci, zawodników, które inne kluby odrzuciły. Bawimy się treningiem, a wtedy wyniki przychodzą w sposób naturalny, niewymuszony. I przede wszystkim przychodzi satysfakcja i zadowolenie.