Bieg Wdzięczności 2017

W dniu 7 maja br. odbył się kolejny, XI Bieg Wdzięczności za Pontyfikat Papieża Jana Pawła II pod honorowym patronatem  Marszałka Województwa Łódzkiego Witolda Stępnia, Starosty Powiatu Pabianice Krzysztofa Habury oraz Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego Henryka Brzyszcza. XI Bieg zaliczany jest do Cyklu Biegów o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego.
Mino iż rekord ilościowy z roku poprzedniego nie został poprawiony, dziekujemy za udział w najwiekszej konstantynowskiej imprezie. Gratulacje dla wszystkich 923 uczestników od najstarszych do najmłodszych, w przeważającej większości Naszych mieszkańców.
Serdecznie dziękujemy za pracę i pomoc podczas XI Biegu Wdzięczności wszystkim osobom pracującym w biurze zawodów i obsługujących biegi na 100m, 200m, 1200m i 5000m, sędziom, pracownikom porządkowym, spikerowi, pracownikom Szkoły Podstawowej nr 5, obsłudze medycznej, Policji, Straży Miejskiej, Ochotniczej Straży Pożarnej i wszystkim przyjaciołom, znajomym, rodzinom zaangażowanych w organizację imprezy oraz sponsorom.
WYNIKI BIEGU DZIECI OD 2014r-2001r W ROZSZERZENIU
Relacje z biegu oraz zdjęcia dostępne na facebooku „Bieg wdzięczności „zapraszamyWyniki