Ostania kwalifikacja Od Młodzika do Olimpijczyka

6 medali na zawodach w Warszawie Od Młodzika Do Olimpijczyka !!!
Świetnie spisali się młodzi zawodnicy UKS Piątka na bardzo silnie obsadzonych zawodach w Warszawie. Wśród 1017 startujących zawodników z 93 klubów z całej Polski podopieczni trenera Robert Bujnowicz wywalczyli 6 medali (1 złoty, 4 srebrne, 1 brązowy)
Złoty medal na dystansie 100m stylem grzbietowym wywalczyła Antonina Sulak.
Srebrne medale wywalczyli: Karina Łysakowska na 100m stylem dowolnym i 50m stylem motylkowym, Franciszek Jarczewski na dystansie 200m stylem zmiennym, Wiktoria Rucinska na dystansie 100m stylem klasycznym.
Brązowy medal wywalczył Oskar Nuszczyński na 50m stylem dowolnym. Bardzo wysokie miejsca zdobyli:4 m-c Oskar Nuszczyński na 5om stylem motylkowym, 5m-c Wiktoria Rucińska na 200m stylem zmiennym, 6m-c Antonina Sulak na 100m stylem dowolnym, 7 m-c Patryk Misztal na 100m stylem klasycznym, 8 m-c Przemek Pawlak na 100m stylem klasycznym i Patryk Misztal 100m stylem dowolnym. Rekordy życiowe poprawili również Stanisław Workert, Roksana Mackiewicz i Asia Kowalczyk. Gratulacje!!! 🙂
P.S. Podziękowania dla rodziców za pomoc 🙂
Wyniki