Zapraszamy najmłodszych

Zarząd Klubu UKS „Piątka” Konstantynów Łódzki serdecznie zaprasza wszystkich, którzy doceniają walory pływania w rozwoju swojego dziecka do grupy nauki pływania (6 i 7 latki)

Szkolenie prowadzone jest pod nadzorem trenerów wielu medalistów Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy Juniorów, zawodników reprezentacji Polski na obiektach CSiR Konstantynów. Dysponujemy nowoczesną 6-cio torową pływalnią z wypłyceniem dla maluchów, świetnie wyposażoną salą gimnastyczną w budynku pływalni, saunami parową i suchą, profesjonalną siłownią oraz jacuzzi. Posiadamy także sprzęt do podwodnych nagrań video, do monitoringu wysiłkowego i wszystko inne co potrzeba na drodze od 6-ciolatka do Mistrzostwa. A przede wszystkim wspaniałą, miłą atmosferę, której doświadczycie już po przekroczeniu progu naszych obiektów

Od 3 Paździenika Zapraszamy na zajęcia w każdy wtorek i czwartek o godz 17.00 do Centrum Sportu i Rekreacji ul.Kilińskiego 75a Konstantynów Łódzki

Pamiętajcie! Dla nas nie ma za grubych, za chudych, za wysokich czy niskich, nie utalentowanych… Kochamy wodę, nie walczymy z nią. Wykorzystujemy naturalne predyspozycje jakie każdy z Was ma! Z przyjemnością przyjmujemy dzieci, zawodników, które inne kluby odrzuciły. Bawimy się treningiem, a wtedy wyniki przychodzą w sposób naturalny, niewymuszony. I przede wszystkim przychodzi satysfakcja i zadowolenie.
Pytania proszę kierować pod numer 603 820 602