Penta Day Radomsko

Worek medali na Penta Day w Radomsku !!!
W sobotę 30.09 rozegrano silnie obsadzone ogólnopolskie zawody dwubojowe „Penta day” w Radomsku(pływanie 50m stylem dowolnym i bieg 600m). Startowało ponad 260 zawodników z 20 klubów
Świetnie spisali się zawodnicy UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki podopieczni trenerów Robert Bujnowicz, Tomasza Kotusa i Roberta Żołądka, Anny Pogockiej zdobyli aż 5 medali oraz wiele miejsc w czołówce 🙂 🙂 🙂
Dziewczęta z „Piątki” w roczniku 2006 praktycznie zdominowały zawody 🙂 Karina Łysakowska wywalczyła złoty medal, Antonina Sulak srebrny medal a Wiktoria Rucińska zajęła bardzo wysokie 6 miejsce ??????Wśród chłopców w roczniku 2006 brązowy medal wywalczył Patryk Misztal a 7 miejsce Przemek Pawlak 🙂 🙂 🙂 ???
Złoty medal w roczniku 2007 wywalczyła Amelia Kaczmarek ??????
Srebrny medal w roczniku 2008 wywalczył Aleksander Luniak ??? 🙂 🙂 🙂
Wysokie 9 miejsce wywalczyła Matylda Kuchcińska a 10 Łucja Kowalska i Mateusz Dusiński 🙂 🙂
Wyniki w rozszerzeniu
Info o zawodach

Wyniki