Ferie w UKS PIĄTKA

To był fantastyczny czas treningowy dla zawodników Piątki Konstantynów Łódzki. W sumie w ciągu dwóch tygodni ferii organizowaych przez zarząd i trenerów UKS-u udział wzięło 61 osób. W pierwszym tygodniu dla najmłodszych zorganizowano obóz dochodzeniowych w godz 8.00-15.00. W drugim tygodniu podopieczni trenerów Roberta Żołądka i Roberta Bujnowicza wyjechali do Zakopanego. W dni robocze, pełnych dwóch tygodni ferii,  treningi organizowane były w godz. 16.00-17.45 dla wszystkich pozostających na miejscu. Gratulacje dla WAS zdobyte umiejętności z pewnością zaprocentują w najbliższym czasie.

Fotki znadziecie na FB UKS-u i CSiR
W pierwszym weekned lutego ruszyła rywalizacji o awans do reprezentacji Polski Na mistrzostwa Europy Juniorów. W Drzonkowie 02-04.02 odbył się Puchar Polski w Combinet  czyli bieg połączony ze strzelaniem. Nasz Konstantynowaska Para Ewa Pydyszewska i Cyprian Cybulski uplasował się na podium. Ewa Zwyciężyła Cyprian był trzeci. Gratulacje!!!
Wyniki w rozszerzeniu

Wyniki