Puchar Polski w Warszawie

Tercet
Ewy Pydyszewskiej.

Tak można w skrócie określić cztery edycje Pucharu Polski w trójboju nowoczenym.
Ewa zwyciężyła w czwartym GRAN PRIX.
Trzecie zwycięstwo z 4 edycji GP w dwuboji i trójboju, zapewniło Jej wygraną w całym cyklu Pucharu Polski w sezonie 2017/2018r.
Zwycięstwo w całorocznym cyklu GRAND PRIX w trójboju zapewnia awans do reprezentacji POLSKI na Mistrzostwa Europy (11-17.06 Drzonków/Zielona Góra).
Pozostali reprezentanci Piątki Konstantynów również spisali się bardzo dobrze Cyprian Cybulski V m-ce i Dawid Romanowski X m-ce zapewnili sobie awans do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W obecnej chwili już 6 zawodników Konstantynowa będzie reprezentować woj. łódzkie podczas OOM 7-9.07.18 Częstochowa. O miejsce na Olimpiadzie walczy Adriana Rozberg i Julia Klimczak Trzymamy kciuki
Wyniki w rozszerzeniu