W drodze na Olimpiadę:)

Kolejne roczniki zawodników UKS Piątka Konstantynów Łódzki osiągają następne poziomy wtajemniczenia sportowego. Za taki należy uznać trening na basenie o olimpijskiej długości 50m. Od 30-ego kwietnia do 5-ego maja zawodnicy z rocznika 2006 i 2005 przygotowują się na 50-tce do najważniejszych startów sezonu letniego. Naszą młodzież wspierają oczywiście Nasi doświadczeni pływacy z roczników 2004-2002. Konstantynowski „CAMP” odbywa się codziennie w godz. 9.30-12.30 z 2 godzinnym rozpływaniem:). Życzym wytrwałości podopiecznym trenerów Roberta Bujnowicz, Roberta Żołądka, Tomasza Kotusa nie tylko podczas tygodniowego Campu ale przede wszystkim w drodze na …


W gronie blisko 30 zawodników już znajduje się dwoje, którzy w tym roku będą reprezentować POLSKĘ na międzynarowych zawodach. Bartosz Skóra już w czwartek 3 maja wyjeżdża do Pilzna na wielomecz pływacki 05-06.05.2018 (Wyniki w rozszerzeniu). Ewa Pydyszewska to świeżo upieczona reprezentantka Polski na Mistrzostwa Europu Juniorów U17 w trójboju 11-17.06.2018 Drzonków/Zielona Góra. Trzymamy kciuki!!!
Bartek spisał się wyśmienicie
Występy w kadrze służą zawodnikom Piątki Konstantynów:) Podopieczny trenera Tomasza Kotusa, Bartek Skóra okazał się najlepszy na 50m klasykiem i dołożył dwa srebra na 100 i 200m klasycznym wśród 15latków. Wszystkie wyniki lepsze od rekordów życiowych. W kategorii OPEN zajął 5 m-ce na 50m i dwukrotnie VI m-ce na 100 i 200 klasycznym. Reprezentacja Polski zajęła II m-ce w klasyfikacji drużynowej ustepując tylko Węgrom. GRATULACJE!!!Wyniki#mce_temp_url#