Gorący weekend dla UKS Piątki

Zawodnicy Piątki Konstantynów Łódzki z rocznika 2009 reprezentowali nasze miasto w Pucharze Sprintu. Zawody rozgrywano w Łasku. Ponad 130 startujących z 5 klubów rywalizowało o miano najszybszego klubu. W klasyfikacji medalowej UKS Piątka Konstantynów Łódzki zwyciężyła w klasyfikacji 10 latków i 9 latków. Wgrupie najmłodszej dwukrotnie zwyciężyła Iga Ciszyk na 50 dow i 50 grzb oraz dwukrotnie brąz zdobył Tomasz Kudaj również na tych samych dystansach. Wśród starszych bardzo wysoką dyspozycję zaprezentował Aleksander Luniak, który zwyciężył 50 grzb i zajął II m-ce na 50 dow. Swietny występ zanotowała Matylda Kuchcińska zwyciężając na 50m dow. Tuż za podium plasowali się: Łucja Kowalczyk IV m-ce 50 grzb, Wojciech Gryz dwukrotnie V m-ce na 50 grzb i 50 dow, Amelia Wawrzyniak dwukrotnie VI m-ce 50 grzb i 50 dow
Gratulacje dla wszystkich zawodników i trenerów W rozszerzeniu WYNIKI

V BEKO OTWARTE MISTRZOSTWA WARSZAWY W PŁYWANIU NA WODACH OTWARTYCH – ZWYCIĘSTWO JULKI KLIMCZAK W KAT. SPLASH

Tydzień temu wystartował kolejny sezon Open Water. A już dziś UKS5 OWSTeam melduje się na podium. W najlepszej imprezie OWS w kraju, V Beko Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Pływaniu „Open Water” (kolejny raz wielkie słowa uznania dla organizatorów, a w szczególności dla Andrzej Skorykow), pierwsze miejsce w kategorii Splash zajęła Julka Klimczak. Dobry start w kategorii Beko Pralka Challenge notuje też Dominika Pilarska-Klimczak.

W rozszerzeniu wyniki i listy
Miła inforamcja napłynęła z Torunia.
W zawodach pływackich o Błękintną Wstęgę Wisły Junior Cup dwa medale zdobyła Kamila Naji. W konkurencji 100 grzb zajęła II m-ce oraz brąz zdobyła na 50 motylkiem
Gratulacje!!!