Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

W weekend 6-8.07.2018 w Częstochowie odbędzie się Olimpiada Młodzieży w dwuboju i trójboju nowoczesnym. Awans uzyskali wszyscy zawodnicy UKS Piątka biorący udział w cyklu grand Prix Polski. Konstantynowska Kadra składa się z czwórki zawodników startujących w trójboju: Ewa Pydyszewska, Rozberg Adriana, Cybulski Cyprian, Romanowski Dawid. W dwuboju reprezentować Nas będą Petera Patrycja, Rucińska Inga, Klimczak Julia, Iskra Szymon, Piechota Bartłomiej. W ostani dzień Olimpiady (niedziel) rozegrane zostaną sztafety, w któych wystartują, najwyżej sklasyfikowani w zawodach indywidualnych
Trzymamy kciuki za podopiecznych trenerów Roberta Żołądka i Tomasza Kotusa
Link do wyników wkrótce
I dzień – pierwszy medal
Medal wywalczyła zawodniczka Piątki Konstantynów Łódzki, która przez cały sezon 2017/2018 prezentowała bardzo wysoką dyspozycję, Ewa Pydyszewska wywalczyła SREBRO w trójboju. W młodszej kategorii wiekowej, czyli w dwuboju, najwyższe miejsce zdobyła Inga Rucińska XI-te, Patrycja Petera XVII-te, Julia Klimczak XXI m-ce. Wśród chłopoców również bardzo wysoką lokatę zajął trójboista, V-te miejsce wywalczył Cyprian Cybulski, a Dawid Romanowski zajął XIV-tą lokatę. W dwuboju XVII-ty był Szymon Iskra, a XXI-y Bartłomiej Piechota
Gratulacje!!!
II dzień – ZŁOTA INGA, ZŁOTA EWA, ZŁOTY CYPRIAN
Drugi dzień to zmagania sztafet dwubojowych i trójbojowych, w których startują dwie osoby. W sztafetach wystąpią Ewa z Cypkiem w trójboju oraz w dwuboju Inga z Gosią (MKS Jedynka) Patrycja z Mają (MKS Jedynka), Szymon z Bartkiem
Po Pierwszych Konkurencjach czyli pływaniu i pływaniu i strzelaniu Łódzkie woj prowadzi!!!
FANTASTYCZNIE SPISALI SIĘ KONSTANTYNOWIANIE W SZTAFETACH. DLA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO ZDOBYLIŚMY DWA MEDALE ZŁOTE. W DWUBOJU WYGRAŁY DZIEWCZĘTA INGA RUCIŃSKA I MAŁGOSIA Z ŁODZI. W TRÓJBOJU BEZKONKURENCYJNI OKAZALI SIĘ EWA PYDYSZEWSKA I CYPRIAN CYBULSKI
SUKCESY KONSTANTYNOWSKICH ZAWODNIKÓW PRZYNIOSŁY TROFEA W KLASYFIKACJACH KOŃCOWYCH OLIMPIADY MŁODZIEŻY,PONIEWAŻ WSZYSCY REPREZENTACJI ZAJMOWALI MIEJSCA PUNKTUJĄCE. W RANKINGU KLUBOWYM ZDOBYLIŚMY III M-CE, NAJWYŻSZE W HISTORII STARTÓW KONSTANTYNOWIAN NA OOM. W KLASYFIKACJI WOJEWÓDZTW WYWALCZYLIŚMY II-ą POZYCJĘ!!!!!!! – RÓWNIEŻ NAJWYŻSZĄ W HISTORII OLIMPIADY MŁODZIEŻY
GRATULACJE!!!
WYNIKI W RZOSZERZENIU