Gala Sportu 2018

W „Zatoce Sportu” w Łodzi blisko 250 sportowców i szkoleniowców z regionu spotkało się na Gali Sportu 2018. Podczas uroczystości 01.02.2019 podsumowano sezon i wyniki młodych sportowców z województwa łódzkiego w 2018r. Wręczono nagrody mistrzom Polski w trzech kategoriach wiekowych: młodzieżowców, juniorów i juniorów młodszych oraz ich trenerom.
Wyróżnienia z rąk Zbigniewa Ziemby, wicemarszałka województwa łódzkiego, odbierali zawodnicy, którzy mogli pochwalić się zdobyciem złotego medalu mistrzostw Polski. Wręczono również nagrody 10 klubom sportowym, które najlepiej szkoliły młodzież i uzyskały wysoki wynik w punktacji wojewódzkiej. Wśród wyróżnionych silną reprezentację tworzyli zawodnicy oraz trenerzy z Konstantynowa Łódzkiego: Ewa Pydyszewska, Cyprian Cybulski, Inga Rucińska, Bartosz Skóra wraz z trenerami Robertem Żołądkiem i Tomaszem Kotusem

Gratulacje!!!

Bezpośrednim organizatorem dorocznej Gali Sportu jest Łódzka Federacja Sportu, która jest partnerem Samorządu Województwa Łódzkiego przy realizacji zadań na rzecz środowiska sportowego regionu. Jest też operatorem wojewódzkim przy realizacji „Programu szkolenia i współzawodnictwa młodzieży uzdolnionej sportowo – województwa łódzkiego” który wpisuje się w Ogólnopolski System Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży.

W Drzonkowie zakończyła się pierwsza edycja Pucharu Polski w obsadzie międzynarodowej. Na starcie stanęło blisko 100 zawodników i zawodniczek z Brazylii, Niemiec, Chorwacji, USA, Czech, Turcji, Litwy, Ukrainy i Polski. Wśród zgłoszonych nie zabrakło UKS Piątki Konstantynów Łódzki. Dwoje reprezentantów zbiera szlify przed zbliżającymi sie Mistrzostwami Polski w tróboju combinet. Gratulacje!!!