XXIII Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego

XXXIII zawody o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego na start. W czwartek 7.02.2019 ponad 200 uczestników z 9 klubów województwa będzie rywalizowało o miano najlepszego zawodnika konstantynowskiego mitingu. Dla zwyciężców czekają 52 komplety medali 150 dyplomów oraz nagrody rzeczowe, jak co roku w czasie zawodów będzie rozgrywany konkurs w którym do wygrania będą niezapomniane upominki. Zawody rozpoczynają się o 9.30 Zapraszamy!!!
W rozszerzeniu dostępne WYNIKI
 
W zawodach wystartowało ponad 200 zawodników z 9 klubów Województwa Łódzkiego: MKS Jedynka Łódź , MKS Trójka Łódź, MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki, UKS SP 149 Łódź, MUKS Wodnik ŁASK, Wir Pabianice, SKS 137 Delfin Łódź, TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki i UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki. W XXIII-m Pucharze Burmistrza Konstantynów Łódzki w pływaniu organizowanym w Centrum Sportu i Rekreacji w Konstantynowie Łódzkim najlepszymi zawodnikami w kat OPEN zostali Karina Łysakowska UKS Piątka KŁ oraz Oskar Lewenhautp 2006 rocznik z MKS „Trójka” Łódź , którzy otrzymali pamiątkowy puchar i nagrodę rzeczową. W roczniku 2007 najlepszą zawodniczką została Julia Ber z UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki a wśród chłopców Oliwier Urbaniak z MKS Trójka Łódź
W roczniku 2008 i młodsi najlepszą zawodniczką została Basia Skura z UKS SP 149 Łódź a wśród chłopców Miłosz Świderski z MKS Trójka Łódź . Gratulujemy!!!
Dziękujemy p.Dyr.CSiR Krystynie Oparze, p.Magdzie Sadomirskiej i całej komisji sędziowskiej oraz najwierniejszym wolontariuszom (Dariusz Burski, Damian Cąbrzyński, Inga Rucińska, Laura Bujnowicz, Karolina Owczarek, Mariusz Ber, Przemysław Fisiak, pracownikom CSiR) za sprawne przeprowadzenie XXIII-ego Pucharu Burmistrza
W dniach 4 i 5 lutego br. Burmistrz Konstantynowa Łódzkiego Robert Jakubowski podpisał z przedstawicielami konstantynowskich Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, umowy dotyczące realizacji zadań z zakresu sportu na terenie gminy Konstantynów Łódzki.

LIsta Startowa