Powołania do Kadry

W najbliższy weekend 25-27.10.2019 odbędą się pierwsze zawody z cyklu Grand Prix w Pływaniu. Do Oświęcimia zgłosiło się ponad 600 zawodników z 80 klubów. Wsród startujących znajdziemy troje zawodników z UKS Piątka Konstantynów Łódzki. Podopieczni trenerów Roberta Żołądka i Tomasza Kotusa tymi zawodami rozpoczynają sezon startowy w pływaniu. Celem oczywiście są grudniowe Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów.
W pierwszym zawodach Grand Prix w pływaniu Nasi zawodnicy uzyskali dobre rezultaty, pozwalające na zajęcia miejsca w czołowej dziesiątce. Najwyższe lokaty zajął Szymon Iskra VI m-ce na 200klas i VII na 100klas. Gratualcje!!!
W rozszerzeniu znajdziemy link do zawodów
Kadra młodzików prowadzona przez trenera Roberta Bujnowica została powołana na XXI Międzynarodowe zawody pływackie do Gorzowa Wielkopolskiego. Wśród 16 powołanych znajduje się sześcioro pływaków z Konstantynowa Łódzkiego. Dodatkowo trenerzy Robert Bujnowicz i Tomasz Kotus delegowali ośmioro zawodników UKS-u Piątki do reprezentowania Konstantynowa Łódzkiego. Trzymamy kciuki
Link w rozszerzeniu WYNIKI i LIsta
Fantastyczne wiadomości napłynęły do klubu ze Spały, gdzie od soboty 19.10 do dziś zostały rozegrane zawody z cyklu nadzieje olimpijskie, w których mogą brać udział tylko reprezentacje kraju. Najlepsi w indywidulanych startach okazali się wychowankowie Piątki Konstantynów Łódzki Ewa Pydyszewska zdobyła srebrny Medal, Cyprian Cybulski zajął VIII-ą lokatę. Gratulacje!!!