Sukces na Międzynarodowych zawodach

W silnie osadzonych XXI Międzynarodowych Zawodów Pływackich o Puchar Prezydenta Miasta Gorzowa Wielkopolskiego, gdzie startowało 358 zawodników z 17 klubów z Białorusi, Litwy, Niemiec i Polski. Świetnie spisali się zawodnicy UKS PIĄTKA, podopieczni trenerów Tomasza Kotusa i Roberta Bujnowicza wywalczyli kolejne 14 medali (4z, 3s, 7b) dla Konstantynów Łódzki. Należy zauważyć, że wiele miejsc zawodnicy wywalczyli w ścisłej czołówce, gdzie o medalu decydowały setne bądź dziesiąte części sekundy. Czwartych miejsc było, aż 11, a między piątym – dziesiątym też 11. Niewiele zabrakło aby zawodnicy przywieźli jeszcze więcej medali. Jest nad czym pracować??
Medale zdobywali:

Karina Łysakowska wywalczyła złoty medal w konkurencji 50m stylem motylkowym, wywalczyła srebrny medal w konkurencji 100m stylem dowolnym, brązowy medal w konkurencji 50m stylem dowolnym

Filip Figiel złoty medal w konkurencji 200m stylem dowolnym

Matylda Kuchcińska wywalczyła dwukrotnie złoty medal w konkurencji 50m stylem klasycznym oraz 100 klasycznym.

Oskar Nuszczyński wywalczył srebrny medal w konkurencji 100m stylem grzbietowym.

Sztafeta mieszana 4x50m stylem zmiennym w składzie: Julia Ber, Amelia Kaczmarek, Oskar Nuszczyński, Filip Figiel zdobyła srebrny medal

Antonina Sulak wywalczyła brązowy medal w konkurencji 200m stylem zmiennym

Zofia Kowalczyk wywalczyła dwukrotnie brązowy medal w konkurencji 100m stylem dowolnym oraz w 100m grzbietowym.

Amelia Kaczmarek wywalczyła brązowy medal w konkurencji 50m stylem motylkowym oraz brązowy medal w konkurencji 100m stylem motylkowym