Bartek Skóra najlepszy w Pucharze Polski!!!

Bardzo dobrze spisali się najstarsi zawodnicy reprezentujący UKS Piątkę Konstantynów Łódzki podczas Pucharu Polski w Pływaniu. Na starcie Grand Prix rozgrywanego w Łodzi, stanęło do rywalizacji ponad 530 zawodników z 79 klubów. Mimo iż był to pierwszy start w sezonie 2019/2020 zanotowaliśmy blisko 80% rekordów życiowych. Spośród podopiecznych trenerów R.Bujnowicza, R.Żołądka i T.Kotusa, Najlepiej spisał się Bartosz Skóra, który zwyciężył 4 krotnie na wszystkich dystansach klasycznym 50, 100, 200 oraz na 100 zmiennym. Wynik punktowy pozwolił Bartkowi wygrać klasyfikację 16latków w Pucharze Polski. Zanotował też najlepsze lokaty w klasyfikacji seniorskiej zajął IV na 100 klas i VII na 50 klas. Wśród medalistów znalazł się również Dawid Romanowski, w klasyfikacji rocznikowej zwyciężył na 50 dow oraz zajął II m-ce na 50 mot. W czołowej 10 plasowali się: Szymon Iskra, Julia Klimczak, Adriana Rozberg i Weronika Sterniczuk
Gratualcje!!!