Powołanie do reprezentacji

W Spale 15-17.11.2019 odbędzie się sprawdzian wytrzymałosci dla kadrowiczów reprezentacji Polski na rok 2019. Powołanie z Polskiego Związku Pięcioboju Nowczesnego już otrzymali Bartłomiej Piechota, Karina Łysakowska oraz trener Robert Żołądek. Każdy z uczestników przez trzy dni będzie musiał zaliczyć testy na pływali 100m i 400m dowolnym, na bieżni 2 km i 3 km biegu oraz weźmie udział w serii szkoleń kadry z zakresy żywienia i psychologii sportu. Gratulujemy i życzymy powodzenia
Również 15.11 rozpoczynają się Międzynarodowe zawody pływackie we Wrocławiu. Do udziału UKS Piątka KŁ delegowała najstarszych zawodników z rocznika 2003. Na starcie imprezy stanęło ponad 600 uczestników z 80 klubów. Trzymamy kciuki za podopiecznych trenera Tomasza Kotusa
W rozszerzeniu listy i wyniki
Bardzo dobrze spisali się zawodnicy konstantynowskiej Piątki w drugim starcie kontrolnym. W silnie obsadzonym wrocławskim memoriale Marka Petrusewicza wywalczyli 4 medale 1-2-1 oraz uzyskali bardzo dobre wyniki przed Mistrzostwami Polski. Po dwa krążki wywalczyli Bartosz Skóra I m-ce 50klas i II m-ce 100 klas oraz Dawid Romanowski II m-ce 100 dow i III m-ce 50 dow. W czołowej 10 uplasowali się wszyscy zawodnicy delegowani na zawody, idywidualnie IX m-ce zajęła Adriana Rozberg, w sztafetach 4×50 dow mix i 4×50 zm mix dwukrotnie VIII-ą lokatę wraz chłopkami zajęły Maria Liwowska, Weronika Starniczuk i Anna Kaczyńska
Gratualcje!!!

WYNIKI i listy