Puchar Polski w Drzonkowie

W weekend 9-10 października odbędzie się III edycja pucharu Polski w dwuboju i trójboju nowoczesnym. Do startu delegowani zostali juniorzy młodsi Kowalczyk Joanna, Olczak Liwia, Adamczyk Katarzyna, Wawrzyniak Natalia i Głogowska Natalia. Zawodniczki konstantynowskiej Piątki, podopieczne trenerów Tomasza Kotusa, Roberta Żołądka i Roberta Bujnowicza, będą startować w trzech kategoriach wiekowych U13, U15, U17

Powodzenia
Fantastyczne wieści napłynęły z Drzonkowa
Zawodnicy Piątki Konstantynów Łódzki zdobyli 3 medale (1-1-1) w III edycji Pucharu Polski. Zwycięstwo osiągnęła Katarzyna Adamczyk w dwuboju w kategorii U15lat. Srebro zdobyła Natalia Głogowska w dwuboju w kategorii U13lat. Brąz wywalczyła Liwia Olczak w dwuboju w kat U15lat. W czołówce zmagań Grand Prix Polski Juniorów Młodszych, znalazły się również na IV-tym m-cu w kat U13 Natalia Wawrzyniak, na V-tym m-cu w trójboju kat U17 uplasowała się Joanna Kowalczyk
GRATULACJE!!!
Zawody dofianansowane przez Starostwo Pabianickie
WYNIKI w rozszerzeniu

Wyniki dwuboju

Wyniki trójboju