XXXI Memoriał Marka Petrusewicza

We Wrocławiu 16-17.10.2020 odbędzie się Memoriał Pływacki im Marka Petrusewicza. Na start zakwalifikowało się ponad 700 uczestników, którzy podzieleni na 3 grupy, zgodnie z wytycznymi GIS będą rywalizować o finały rozgrywane wieczorem.

Dla spragnionych kibiców będzie dostępna transmisja online z zawodów. Zapraszamy link w rozszerzeniu
Trzymamy kciuki za rezprezentantów Piątki Konstantynów Łódzki
Bardo dobre zawody rezegrali finalici i medaliści ostatnich Mistrzostw Polski Juniorów w Pływaniu. Bartosz Skóra dwukrotnie awansował do finału seniorskiego na 50 i 100 klasycznym. Ostatecnie ukończył zmagania na V m-cu 50 klasycznym i VI m-cu 100 klasycznym, będąc jednocześnie najlepszym 17latkiem w stylu klasycznym. Drugim zawodnikiem, który uzyskał bardzo wartościowe wyniki był Dawid Romanowski, który ukończył Miting na IX m-ce w klasyfikacji OPEN oraz potwierdził przynależność do ścisłej czołowki stylu dowolnego juniorów 17-18letnich.
Gratulacje !!!!
w rozszerzeniu link do wyników i transmisji

Miting Petrusewicza