Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

23-25.10.2020 odbędą się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Pięcioboju Nowoczesnym pod patronatem Starosty Pabianickiego Krzysztofa Habury oraz Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego Roberta Jakubowskiego. Rywalizacja toczyć się będzie na dystansie dwubojwym dla młodzieży do 14rż oraz trójbojowym 15-16latkowie. Zawody odbywają się na obiektach CSiR w Konstantynowie Łódzkim. Barw UKS-u bronić będzie 18 reprezentantów „Kanzasu”. Zapraszamy do kibicowania. Na stronie funpage FB UKS PIĄTKI odbędzie transmisja z zawodów.

Trzymamy kciuki!!!
W rozszerzeniu program minutowy MP
UKS Piątka na medal w Mistrzostwach Polski
Fantastyczne zawody rozegrała ANTONIA SULAK. Podopieczna trenera Roberta Bujnowicza wywalczyła VICEMISTRZOSTWO POLSKI w konkurencji indywidualnej dwuboju (bieg i pływanie), w sztafecie dwubojowej wraz z koleżanką klubową KARINĄ ŁYSAKOWSKĄ wywalczyły MISTRZOSTWO POLSKI. Bardzo dobrą postawę w sztafecie zaprezentowały LIWIA OLCZAK i KATARZYNA ADAMCZYK, które zdobyły VICEMISTRZOSTWO POLSKI.
W klasyfikacji drużynowej UKS Piątka Konstantynów Łódzki zajęła IV miejsce spośród 23 zgłoszonych klubów. Podczas Mistrzostw Polski dobrą postawę zaprezentowali: W rywalizacji indywidualnej V m-ce Karina Łysakowska w kat U15, VI m-ce Liwia Olczak w kat U15, VI m-ce Bartłomiej Piechota w kat U17 i VIII m-ce w sztafecie trójbojowej, VIII m-ce Katarzyna Adamczyk w kat U15
Wyniki w rozszerzeniu
Na stronie FB dostępne są zdjęcia
ZARZĄD UKS PIĄTKI KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI DZIĘKUJE WSZYSTKIM SĘDZIOM I WOLONTARIUSZOM ZA ORGANIZACJĘ NAJWAŻNIEJSZEJ IMPREZY SPORTOWEJ ROKU 2020 DLA JUNIORÓW MŁODSZYCH W PIĘCIOBOJU NOWOCZESNYM. Jednocześnie informuje, że zawody był współfinansowane i współorganizowane przez Ministerstwo Sportu, Starostwo Pabianickie, Urząd Miasta Konstantynowa Łódzkiego, Polski Związek Pięcioboju Nowoczesnego, Centrum Sportu i Rekreacji w Konstantynowie Łódzkim, Szkołę Podstawową nr 2 im.Bolesława Ścibiorka w Konstantynowie Łódzkim, OSP w Konstantynowie Łódzkim, MOK Konstantynów Łódzki, www.H2Oshop.pl, PBT Fencing www.pbtpolska.pl

Program Minutowy