Puchar Polski W Pływaniu

7-8.11.2020 odbywa się II edycja Grand Prix Polski w Pływaniu. Udział w zawodach zapewniło sobie zaledwie 500 uczestników z blisko 1000 chętnych. Zgodnie z wymogami zostały zawody podzielony na bloki 250 osobowe. Do najlepszej 500 zakwalifikowali się Bartosz Skóra, Dawid Romanowski, Szymon Iskra, Sulak Antonia, Łysakowska Karina i Sterniczuk Weronika. Wśród startujących zanjadują się rwónież wychowankowie UKS Piątki Konstantynów Łódzki. Trzymamy kciuki za wszystkich!!!

Zapraszamy do transmisji z Pucharu Polski w rozszerzeniu Link
Zawodnicy UKS PIĄTKA

Konstantynów Łódzki

świetnie spisali się na zawodach Grand Prix Polski rozgrywanych w Łodzi na

Zatoka Sportu Politechniki Łódzkiej

BARTOSZ SKÓRA w kategorii 17-18 lat w ogólnej punktacji FINA zajął 6 miejsce wśród mężczyzn.

W stylu klasycznym w punktacji FINA 2 miejsce w Pucharze Polski

KARINA ŁYSAKOWSKA w kategorii 14 lat w ogólnej punktacji FINA zajęła b.wysokie 5 miejsce. W stylu motylkowym 2 miejsce a w stylu dowolnym 3 miejsce w punktacji FINA wśród dziewcząt

ANTONINA SULAK w stylu grzbietowym zajęła 4 miejsce a w stylu zmiennym 6 miejsce w punktacji FINA wśród dziewcząt

Wyniki indywidualne: Bartek Skóra uzyskał w swojej kategorii wiekowej 17-18 lat następujące wyniki:

1 miejsce na dystansie 50m stylem klasycznym 2 miejsce na dystansie 100m stylem klasycznym i 100m stylem zmiennym