Klubowe Mistrzostwa Polski

Piątka Konstantynów Łódzki otwiera kolejną kartę w historii klubu. Po bardzo udanych występach w Mistrzostwach Polski w Pływaniu, konstantynowski UKS Piątka zdobył awans do jedynych w Polsce zawodów drużynowych. Ostatecznie w Klubowych Mistrzostwach Polski udział potwierdziło 18 drużyn. Zawody zostaną rozegrane w Dębicy w dn 12-13. luty 2021. Nasz kadra składa się 11 dziewcząt i 10 chłopców podopiecznych trenerów Roberta Bujnowicza i Tomasza Kotusa
Wyniki i listy startowe w rozszerzeniu
UKS „PIĄTKA” 10 KLUBEM W POLSCE❗❗❗
„Dream Team” UKS PIĄTKA

Konstantynów Łódzki

w Klubowych Mistrzostw Polski w Dębicy wywalczył bardzo wysokie 10 miejsce w Polsce Już samo zakwalifikowanie się do najlepszej 16-ki klubów w Polsce było dużym sukcesem. Zawodnicy „Piątki” jednak nie spoczeli na laurach i walczyli z ogromną determinacją w każdym starcie, zaliczając świetne występy.Zawody po raz kolejny pokazały, że klub z Konstantynowa Łódzkiego może walczyć na najwyższym poziomie sportowym. Gratulacje dla trenerów: Tomasza Kotusa i Roberta Bujnowicza oraz zawodników: Kariny Łysakowskiej, Antoniny Sulak, Wiktorii Rucińskiej, Joanny Kowalczyk, Maji Kaczanowskiej, Amelki Kaczmarek, Klaudii Bujnowicz, Anny Kaczyńskiej, Weroniki Sterniczuk, Marii Liwowskiej, Bartosza Skóry, Dawida Romanowskiego, Huberta Pawlaka, Patryka Leśniewskiego, Szymona Iskry, Oskara Stankiewicza, Patryka Misztala, Karola Kryszczuka, Filipa Figla, Oskara Nuszczyńskiego