Miting w Ciechanowie

W najbliższy weekend skorzystaliśmy z zaproszenia  do Ciechanowa. W zawodach pływackich Konstantynów Łódzki będzie reprezentowany przez podopiecznych trenera Tomasza Kotusa z rocznika 2008-2009.
Trzymamy kciuki!!!
Wyniki w rozszerzeniu
Dobre występy podczas Grand Prix Ciechanowa zapreznetowali zawodnicy UKS Piątka Konstantynów Łódzki. Ilość życiówek powoliła zajać II m-ce w klasyfikacji progresii klubów. W klasyfiakcji medalowej zajęliśmy XXXIII-ą pozycję. Medal dla Konstantynowa wywalczyła Matylda Kuchcińska plasując się na najniższym stopniu podium w konkurencji 50 klas. W czołwej 10 wyścig kończyli: Zofia Kowalczyk V m-ce 50 motylkowym, Głogowska Natali  VIIm-ce 200 motylkowym i VIII m-ce 100 motylkowym, Kuchcińska Matylda VII m-ce 200 klas, Borowska Wiktoria IX m-ce 200 dow, Wawrzyniak Natalia IX m-ce 200 grzb
Gratulacje !!!
P.S. Dziękujemy za pomoc w organizacji p.Michałowi Ziaji

Gran prix Ciechanów