Z ostatniej chwili

Bartosz Skóra powołany został do ścisłej kadry narodowej juniorów w pływaniu. Podopieczny trenera Tomasza Kotusa będzie brał udział, w serii obozów przygotowawczych do Mistrzostw Europy z ramienia Polskiego Związku Pływackiego. Pierwszy obóz odbył się na początku lutego w Ostrowcu Świętokrzyskim, kolejny odbędzie się na początku marca również w Ostrowcu. Gratulacje i trzymamy kciuki!!!
W ślad za Barkiem powołania do kadry narodowej juniorów młodszych otrzymały Karina Łysakowska, Sulak Antonina i Amelia Kaczmarek. Podopieczne trenera Roberta Bujnowicza awans uzyskały po bardzo dobrych występach w Mistrzostwach Polski.
Pięcioboiści nie zwalniają tempa.
Również czworo zawodników +1 z Piątki Konstantynów Łódzki otrzymało powołania do Kadry Narodowej Juniora młodszego w Pięcioboju Nowoczesnym. Dwoje podopiecznych trenera Roberta Żołądka, Bartłomiej Piechota trójbój oraz Liwia Olczak dwubój. W kadrze znalazły się również Karina Łysakowska i Antonina Sulak dwubój wraz trenerem Robertem Bujnowiczem, który juz zaliczył pierwszy obóz reprezentacyjny.
Gratulacje!!! i trzymamy kciuki!!!