Główne Mistrzostwa Polski w Pływaniu

Od środy 28.04.2021 w Lublinie rozpoczną się Mistrzostwa Polski seniorów i młodzieżowców w pływaniu. Jest to główna impreza pływacka w Naszym kraju, podczas której będzie można również starać się o minima kwalifikacyjne: dla seniorów do Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Europy w pływaniu oraz Mistrzostw Świata i Europy juniorów. W imprezie udział wezmą podopieczni trenerów Roberta Bujnowicza i Tomasza Kotusa.

Trzymamy kciuki!!!
Wyniki i link do transmisji w rozszerzeniu
BARTOSZ SKÓRA Z AWANSEM NA MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW.
Zawodnik UKS Piątka Konstantynów Łódzki podczas startu na 100m klasycznym wypełnił minimu Polskiego Związku Pływackiego na Mistrzostwa Europy Juniorów rozgrywanych w Rzymie na początku lipca 2021. Pozostali podopieczni trenerów Roberta Bujnowicza i Tomasza Kotusa również spisują się bardzo dobrze, uzyskując wyniki lepsze lub równe rekordom życiowym.
Tak trzymać!!! Zapraszamy do oglądania transmisji z MP
Zawody współfinansowane przez Starostwo Pabianickie

Wyniki i transmisja