Liga Młodzików

29.04.2021 odbędzie się I runda Ligi Dzieci i Młodzików. W Opocznie, Konstantynów Łódzki będzie reprezentowany przez podopiecznych trenerów Roberta Żołądka, Przemysława Fisiaka, Sywestra Karpisza i Tomasza Kotusa.

Trzymamy kciuki za młodzież z roczników 2010, 2009, 2008
Bardzo dobry występ zaliczyła grupa młodzików podczas I rundy Ligii pływackiej. Zawodnicy UKS Piatki Konstantynów Łódzki zdobyli dwa medale 0-0-2. Autorką dwóch brązowych krążków została Natalia Głogowska. Na najniższym stopniu podium stawała w konkurencjach 50m mot i 200m grzb. W klasyfikacji najlepszych zawodników oprócz wspomnianęj Natalii, wysokie  V miejsce zająła Dagmara Przyrowska w kat 10latków, Tymoteusz Bednarczyk był VI, a Franciszek Sztaudynger IX w kat 10latków oraz Wiktoria Borowska X m-ce w kat 12latków.
Miejsca w czołowej (nagradzanej 6) zajmowali: Wawrzyniak Natalia IV m-ce 200 grzb, Przyrowska Dagmara V m-ce 200 grzb, Borowska Wiktoria V m-ce 100 dow, Bednarczyk Tymoteusz  V m-ce 100 dow i VI m-ce 50 klas, Sztaudynger Franciszek VI m-ce 50 klas,  sztafeta 6×50 dow VI m-ce w składzie: Borowska Wiktoria, Płaczek Katarzyna, Wawrzyniak Amelia, Kowalczyk Zofia, Przyrowska Dagmara, Głogowska Natalia,
GRATULACJE!!!
W rozszerzeniu Link do list startowych i bezpośrednich wyników

Link do strony zawodów