Mistrzostwa Polski juniorów młodszych 14latków

Od 1 do 4 lipca potrwają Mistrzostwa Polski Juniorów młodszych 14letnich w Olsztynie. Podczas 4 dni trwania zawodów pływackich, o tytuł mistrzowski w 20 konkurencjach dziewcząt i chłopców, zmierzy się blisko 700 uczestników z 168 klubów. Trzymamy kciuki za pięcioro podopiecznych trenerów Roberta Bujnowicza

Pierwsza tak duża impreza sportowa już za nimi. Dużo pozytywnych emocji dostarczyły Nam starty najmłodszych juniorów podczas Mistrzostw Polski 14latków w pływaniu. Spośród podopiecznych trenera Roberta Bujnowicza, najlepiej spisali się chłopcy. Dwukrotnie walkę o medale w finałach A stoczył Filip Figiel na dystansach 800m i 200m dowolnym, ostatecznie zajął VII i X miejsce w Polsce.  Ostatniego dnia MP, Filip świetnie spisał się na 1500m dowlnym, zajmując XV-tą lokatę. Wśród finalistów miejsce wywalczył Oskar Nuszczyński ostatecznie plasując się na XIX-tej pozycji w konkurencji 200 grzbiet. Najwyższe lokaty wśród dziewcząt zajmowała Amelia Kaczmarek, która startowała w popołudniowych finałach w konkurencji 50m klasycznym. Ostatecznie zajęła XVIII-lotatę
GRATULACJE!!!
ZADANIE WSPÓŁFINASOWANE PRZEZ STAROSTWO PABIANICKIE

Wyniki i listy dostępne w rozszerzeniu CZYTAJ

WYNIKI I LISTY STARTOWE #mce_temp_url#