Mistrzostwa Europy

Fantastyczne wieści dotarły do Naszego Klubu. Wychowankowie UKS Piątka Konstantynów Łódzki zdobyli medale Mistrzostw Europy w Pięcioboju Nowoczesnym. W Szwajcarii Ewa Pydyszewska w drużynie kobiecej wywalczyła srebro dla reprezentacji Polski, Cyprian Cybulski zdobył w rywalizacji sztafetowej brązowy medal. W indywidualnych startach Ewa zakwalifikowała się do finałów, ostatecznie plasując się na IX ej pozycji (najwyższej spośród Polek) w Europie. Tym samym Ewa zakwalifikowała się do składu reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata rozgrywane w Aleksandrii EGIPT. Cyprian niestety odniósł kontuzję, eliminującą go z dalszej rywalizacji indywidualnej oraz z Mistrzostw świata, na które awans uzyskał wcześniej.
GRATULACJE!!!
BARTEK SKÓRA NA MISTRZOSTWACH EUROPY W RZYMIE
Dziś 6.07.2021 rozpoczynają się 47. ME w pływaniu, Rzym 2021. Na Stadio Olimpico del Nuoto w stolicy Włoch, walkę o medale na”starym kontynencie” w kategorii juniorów rozpocznie 565 zawodników z 48 krajów. Nasz kraj reprezentować będzie 29 zawodniczek i zawodników. Wśród powołanych jest zawodnik Piątki Konstantynów Łódzki Bartosz Skóra. Konstantynowianin wywalczył sobie prawo startu na 50m i 100m klasycznym (2 i 3 dzień ME) oraz w sztafecie reprezentacji Polski 4x100zm Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!!!
Link do transmisji w rozszerzeniu czytaj
BARTEK w finale na 100 klasycznym
Bardzo dobrze zaprezentował się Konstantynowianin w pierwszym starcie na Mistrzostwach Europy. Po nerwowym wyścigu w eliminacjach (14 miejsce) Bartosz świetnie popłynął w półfinale na dystansie 100 klasycznym i awansował do finału z 8-mym rezultatem. TRZYMAMY KCIUKI. Start w finale o godzinie 18.00

Link do transmisji

Transmisja on line: http://www.len.eu/?p=18171