Bartosz Skóra nagrodzony w Pucharze Polski

W weekend 23-24.10.2021 odbył się Grand Prix Polski w pływaniu. Do Łodzi zgłosiło się blisko 700 zawodników z 90 klubów. Bardzo dobre zawody zaliczył Bartosz Skóra. 18 latek z Konstantynowa Łódzkiego trzykrotnie uplasował się na II miejscu w konkurencjach stylu klasycznego. Nowe życiówki pozwoliły Bartkowi zająć VI m-ce w klasyfikacji najlepszych zawodników Pucharu Polski. Dla podopiecznego trenera Tomasza Kotusa to pierwszy w karierze taki duży sukces. Dobra postawa zawodnika UKS Piątki, w kolejnych startach, napawa optymizmem przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy Seniorów w pływaniu, rozgrywanymi w Kazaniu 2-8.11.2021, na które Konstantynowianin został powołany. Starty w Łodzi były również udane dla młodszych koleżanek Bartosza. W pierwszym starcie w sezonie, podopieczni trenera Roberta Bujnowicza Antonina Sulak, Wiktoria Rucińska oraz Amelia Kaczmarek i Filip Figiel plasowali się na czołowych miejscach w rywalizacji z rówieśnikami.

Gratulacje!!!

Wyniki i listy startowe