8 medali w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego 8, 9, 10latków

W piątek 22.10.2021 w Łodzi na Zatoce Sportu odbyły się Mistrzostwa woj.łódzkiego w pływaniu dla dzieci z roczników 2011-2013. W gronie 427 uczestników z 14klubów, barw Konstantynowa Łódzkiego broniło 54 zawodników UKS Piątki. Podopieczni trenerów Roberta Żołądka, Roberta Bujnowicza, Sylwestra Karpisza, Tomasza Kotusa wywalczyli 8 medali (1-4-3). Mistrzostwo Łodzi wywalczyła Maria Kotus na 25m klasycznym. Srebrne krążki i tytuł wicemistrza woj.łódzkiego, zdobyli: Maja Ambroż na 50klas,  sztafeta 4×25 dziewcząt 8 letnich: Nowak Jagoda, Adamiak Julia, Plewińska Maja, Markiewicz Wiktoria, II m-ce dziewcząt 9 letnich w sztafecie 4×50 dow: Sztaudynger Hanna, Głowacka Anna, Dębska Julia, Grudzińska Laura. Czwarte srebro otrzymała sztafeta 4x25m dow, 8 latków w składzie: Jan Sławiński, Bartosz Plewiński, Smyka Kacper, Owczarek Kacper. Na najniższym stopniu podium mistrzostw woj.łódzkiego stanęli: Sławiński Jan na 25m grzb oraz sztafety z rocznika 2012 w składzie: Wojtysiak Franciszek, Mroczek Ksawery, Tomczyk Patryk, Kwaśniak Maciej i z rocznika 2011 w składzie: Nowak Nikodem, Piotr Grabowski, Bartłomiej Dudziński, Wojciech Markiewicz. W czołowej (dyplomowanej) szóstce uplasowali się: Maja Ambroż IV m-ce 100 zmiennym, Bartłomiej Dudziński IV m-ce 50m grzbietem, Jagoda Nowak IV m-ce 25 grzbietem, dwukrotnie Laura Grudzińska V m-ce na 50 grzb i 50 dowolnym, Wojciech Markiewicz V m-ce 50m motylkowym, V m-ce sztafeta dziewcząt rocznik 2011 4×50 dow w składzie: Maja Sudak, Paulina Bernat, Alicja Adamczewska, Natalia Machałowska, Milena Ciszyk VI m-ce 25m klasycznym, Natalia Machałowska VI m-ce 50m dowolnym. Gratulacje!!!

link do zawodów  bezpośrednie wyniki