Konstantynowianin najlepszym juniorem

W zakończonym Pucharze Polski w Pływaniu, Bartek Skóra okazał się najlepszym juniorem w klasyfikacji żabkarzy. W Oświęcimiu, zawodnik UKS Piątki Konstantynów Łódzki wygrał wszystkie starty w klasyfikacji juniorów 17-18letnich, na każdym dystansie stylu klasycznego. Bartosz uzyskał dwa rekordy życiowe, na 100 i 200 metrów popularną żabką, a w klasyfikacji OPEN wywalczył III m-ce na 200m oraz dwukrotnie dopłynął IV-ty na 50 i 100m. Gratulacje!!! To nie koniec dobrych wiadomości. Miło nam również poinformować, że podopieczny trenera Tomasza Kotusa został powołany na Mistrzostwa Europy Seniorów, które odbędą się w Kazaniu 2-7.11.2021. Zatem wyniki z Oświęcimia napawają optymizmem przed kolejnymi wyzwaniami sportowymi 18latka z Konstantynowa Łódzkiego.

Powołanie