Penta Day

W sobotę 9.10.2021 w Radomsku odbyły zawody dwubojowe dla dzieci z roczników 2013-2010. Gospodarzem imprezy był Wiking Radomsko a każdy z uczestników musiał pokonać 50m płynąc oraz 600m biegu. Zawodnicy rywalizowali na basenie kompleksu sportowego AQUARA oraz na bieżni SP2 w Radomsku. Zawodnicy UKS Piątki Konstantynów Łódzki zdobyli 18medali 5-6-7. Zwycięzcami ogólnopolskich zawodów dwubojowych zostali w kat 11latków Maria Peiko i Franciszek Sztaudynger, w kat 9latków Laura Grudzińska, w kat 8 latków Nowak Jagoda i Kacper Owczarek. Srebrne medale wywalczyli: w kat 11lat Maja Głogowska i Oliwier Leśniewski, w kat 10lat Maja Ambroż i Mikołaj Jóźwiak, w kat 9 lat Dębska Julia, w kat 8 lat Maja Plewińska. Brązowe medale zdobyli: w kat 11lat Dagmara Przyrowska i Borys Ziaja, w kat 10 Helena Luniak i Piotr Grabowski, w kat 9lat Anna Głowacka i Ksawery Mroczek, w kat 8 lat Bartomiej Plewiński.

Gratulacje !!!

Wyniki