Grand Prix Polski w Pływaniu

W najbliższy weekend 8-10.10.2021 rozpoczyna się rywalizacja w Pucharze Polski w Pływaniu. Do Oświęcimia zgłosiło udział 665 zawodników z 85 klubów Naszego kraju. Reprezentantem Konstantynowa Łódzkiego będzie Bartosz Skóra, który będzie brał udział we wszystkich konkurencjach stylu klasycznego. Start w grand prix będzie dla zawodnika UKS Piątka pierwszym sprawdzianem przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy Seniorów w pływaniu. Bartek w zeszył tygodniu otrzymał oficjalne powołanie z Polskiego Związku Pływackiego na Mistrzostwa Europy w Pływania Kazań 2-7.11.2021. Po raz kolejny zobaczymy zawodnika z Konstantynowa Łódzkiego na najważniejszej europejskiej imprezie seniorskiej w pływaniu. Gratulacje i Powodzenia dla podopiecznego trenera Tomasza Kotusa

 link do wyników i transmisji