Mistrzostwa Woj Warmińskiego

W Olsztynie zawodnicy UKS Piątki Konstantynów Łódzki podczas Mistrzostwach woj.Warmińsko-Mazurskiego. Zdobyli 3 medale w kategorii OPEN Brawo!!!

PIĄTKA” PROMUJE GMINĘ Konstantynów Łódzki w woj Warmińsko-Mazurskim

Świetnie zaprezentowali się zawodnicy UKS Piątka Konstantynów Łódzki wychowankowie trenerów Tomasza Kotusa i Roberta Bujnowicza w Mistrzostwach Warmińsko-Mazurskiego Okręgu Pływackiego w Olsztynie
?Antosia Sulak wywalczyła złoty medal w kategorii open w konkurencji 400m stylem zmiennym oraz 2 srebrne krążki w kategorii open w konkurencjach 200m stylem zmiennym i 200m stylem motylkowym. Zajmowała również w swojej kategorii wiekowej 15 lat i starsi następujące miejsca: 1 na 400m stylem zmiennym, 1 na 200m stylem zmiennym, 2 na 200m stylem klasycznym, 2 na 200m stylem motylkowym i 3 na 100m stylem zmiennym.
?Amelka Kaczmarek wywalczyła b.wysokie 4 miejsce w kategorii open na 100m stylem dowolnym, 5 miejsca w kategorii open na: 50m stylem klasycznym, 50m stylem motylkowym, 50m stylem dowolnym i 100m stylem zmiennym oraz 6 miejsce w kategorii open na 100m stylem motylkowym
W swojej kategorii wiekowej 14 lat zajęła 5×1 miejsce: 100m dowolnym, 50m klasycznym, 50m motylkowym, 100m zmiennym, 50m dowolnym oraz 2 miejsce 100m motylkowym. Ponad to cztery starty Amelki były najlepiej punktowane w punktacji FINA wśród czternastoletnich zawodniczek❗❗❗❗❗
?Wiktoria Borowska w kategorii open wywalczyła B.wysokie 5 miejsce w konkurencji 200m, 400m, 800m stylem dowolnym. W swojej kategorii wiekowej 13 lat zajęła 1 miejsce na 200m stylem dowolnym, 2 miejsce na 100m, 400m,800m stylem dowolnym i 3 miejsce na 50m stylem dowolnym
?Natalia Głogowska wywalczyła w kategorii open b.wysokie 4 miejsce w konkurencji 200m stylem motylkowym i 6 miejsce w konkurencji 200m stylem grzbietowym . W swojej kategorii wiekowej 13 lat zajęła: 1 miejsce na 200m stylem motylkowym, 2 miejsce na 100m stylem motylkowym i 200m stylem grzbietowym, 3 miejsce na 50m stylem motylkowym i 100m stylem grzbietowym
?Kamila Naji w kategorii 13 lat zajęła 2 miejsce na 200m i 100m stylem klasycznym.
?Hania Ciszyk zajęła w kategorii 13 lat 4 miejsce 100m stylem klasycznym i 5 miejsce 200m.