Zawody pływackie o Puchar dyr.CSiR

18.11.2021 zostały rozegrane zawody pływackie o Puchar dyr. CSiR. W imprezie udział brały 4 zespoły MKS Trójka, 149 Łódź, Delfin Łódź oraz UKS Piątka Konstantynów Łódzki. Do ostatniej konkurencji toczyły się losy zwycięstwa w najważniejszej – drużynowej klasyfikacji. Najlepsza okazała się drużyna UKS Piątka. Z rąk dyr. CSiR p. Cezarego Petrusa zawodnicy z rocznika 2012 odebrali okazały Puchar. Gratulacje dla wszystkich podopiecznych trenera Tomasza Kotusa, każdy z reprezentantów konstantynowskiego klubu zdobywał punkty do klasyfikacji generalnej. Medale zdobywali: Laura Grudzińska dwa złota na 50 dow i 50 grzb, Maria Kotus złoto na 50 klas, Anna Głowacka srebro na 25 mot oraz sztafeta dziewcząt w składzie: Laura Grudzińska, Maria Kotus, Julia Dębska, Apolonia Koszańska.

Gratulacje!!!

Wyniki

Dziękujemy za pomoc wolontariuszom: p.A.Koszańskiemu oraz zawodnikom z r 2008 i 2003