Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

W Poznaniu zostały rozegrane Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Bardzo dobrze zaprezentowali się konstantynowscy 12latkowie. Do rywalizacji przystąpiło blisko 150 zawodników z 13drużyn. Podopieczni trenerów Roberta Żołądka i Tomasza Kotusa wywalczyli cztery medale 1-1-2 oraz szereg miejsc w czołowej 10. Złoty medal wywalczyła Maria Peiko na 100 dow. Srebrny zdobył Oliwier Leśniewski na 100m klas. Brąz wywalczyli ponownie Marysia na 400m dow i Oliwier na 200m popularną żabką. Tuż za podium wysokie lokaty uzyskali: Tymoteusz Bednarczyk IV 100mot i VI 400 dow, Maria Peiko IV 200 grzb i IV 100 grzb, Iga Ciszyk IX na 200klas, VII m-ce sztafeta 4×50 zmiennym oraz X m-ce sztafeta 4×50 dowolnym w składzie: Maria Peiko, Oliwier Leśniewski, Tymoteusz Bednarczyk, Igor Sołtysiak. W klasyfikacji drużynowej UKS Piątka Konstantynów Łódzki zajęła V miejsce. Gratulacje!!!

WYNIKI