Powołanie do reprezentacji POLSKI i kadry WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO

Miło Nam poinformować, że Bartosz Skóra zawodnik UKS Piątka Konstantynów Łódzki został już oficjalnie zakwalifikowany do Kadry Polski na Mistrzostwa Europy Seniorów. Od 12.06- 25.06.2022 będzie przebywał na obozie treningowym z Kadrą Polski w Bydgoszczy. Obóz ten jest pierwszym etapem przygotowań do Mistrzowskiej Imprezy. Miło Nam również poinformować, że młodsi zawodnicy z Konstantynowa Łódzkiego również dostali powołanie. Do kadry wojewódzkiej w pięcioboju nowoczesnym, na podstawie wyników z najważniejszej imprezy sezonu poprzedniego, zakwalifikowali się:

w kategorii Junior 16-18lat: Antonina Sulak, Bartłomiej Piechota i Szymon Iskra,

w kategorii Junior Młodszy 12-15lat: Ber Julia, Amelia Kaczmarek, Filip Figiel, Ciszyk Hanna, Naji Kamila, Głogowska Natalia, Borowska Wiktoria, Ziaja Gabriela, Peiko Maria, Sztaudynger Franciszek, Krata Marcel

w kategorii Młodzik 10-11lat: Ambroż Maja, Kotus Maria, Sztaudynger Hanna, Grudzińska Laura, Luniak Helena, Luniak Antonina, Grabowski Piotr, Nowak Nikodem, Markiewicz Wojciech,

oraz trenerzy: Robert Bujnowicz, Tomasz Kotus, Robert Żołądek

Powołanie do Kadry Polski