5 medali w 4 runda Ligi Młodzików i dzieci

W Opocznie 10.11.2022, odbyła się 4 ostatnia runda ligi dzieci i młodzików w pływaniu. Spośród  260 startujących z 15 klubów województwa łódzkiego zawodnicy UKS Piątka Konstantynów Łódzki zdobyli 5 medali (1-2-2). Złoty krążek zdobyła Maria Peiko na 50m dowolnym. Srebrne były dziełem Oliwiera Leśniewskiego na 50m klasycznym oraz sztafety 11latków 4×50 dow w składzie; Bartłomiej Dudziński, Mikołaj Jóźwiak, Wojciech Markiewicz, Piotr Grabowski. Na najniższym podium stanęły drużyny; 12lenich dziewcząt 4x50m dow w składzie; Katarzyna Płaczem, Maja Głogowska, Dagmara Przyrowska, Maria Peiko oraz sztafeta Open 6×50 grzb; Bartłomiej Dudziński, Mikołaj Jóźwiak, Oliwier Leśniewski, Tymoteusz Bednarczyk, Franciszek Sztaudynger, Marcel Krata. Czołowe miejsca podopiecznych trenerów Roberta Żołądka, Roberta Bujnowicza i Tomasza Kotusa przedstawiamy poniżej cdn

WYNIKI oraz listy startowe – kliknij