Zwycięstwo Szymona Iskry w Grand Prix Polski w pływaniu

Do Poznania w trzeciej edycji Pucharu Polski w pływaniu zgłosiło się niemalże 700 zawodników z 92 klubów. Bardzo dobrą dyspozycję pokazał Szymon Iskra, przed zbliżającymi się Zimowymi Mistrzostwami Polski w pływaniu. Podopieczny trenerów Roberta Bujnowicza i Tomasza Kotusa wygrał konkurencję 50 klas w kat 17-18lat. Szymon wśród najlepszych zawodników stylu klasycznego uplasował się na 3 miejscu (przyp. dwa najwyżej punktowane wyniki indywidualne). W klasyfikacji OPEN niezawodnie spisuje się Bartosz Skóra. Konstantynowski młodzieżowiec zajął dwukrotnie III miejsce na 50 i 100 klasycznym oraz IV m-ce na 200 klas. Dobre zawody rozegrała Antonina Sulak uzyskała 4 rekordy życiowe oraz 2 wyrównała. Każdy z osiągniętych rezultatów uplasował Antosię w czołowej dziesiątce 16latków.

Trzymamy kciuki WYNIKI oraz transmisja w rozszerzeniu – kliknij