Główne Mistrzostwa Polski seniorów i młodzieżowców

W tym sezonie, każde główne zawody z cyklu Pucharu Polski były i będą szansą wypełnienia minimum kwalifikacyjnego na Mistrzostwa Świata Seniorów, które odbędą się ostatecznie w Budapeszcie 18-25.06.2024 oraz minimum na Igrzyska Olimpijskie, które odbędą się miesiąc później w Paryżu. Chętnych do zakwalifikowania się nie brakujem co czyni te zawody bardzo ciekawymi. Nie inaczej będzie w Lublinie gdzie od 26 kwietnia rozpoczną się MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW I MŁODZIEŻOWCÓW W PŁYWANIU. Na starcie ponad 700 zawodników ze 124 klubów, a wśród uczestników troje reprezentantów Konstantynowa Łódzkiego.

Najwyżej sklasyfikowany został Szymon Iskra trzykrotnie osiągając miejsca w czołowej 10 zawodników w Polsce. Ostatecznie zajął VIII m-ce na 50 klas, IX m-ce na 200 klas i X m-ce na 100 klas. Z pozostały reprezentantów Piątki, Patryk Leśniewski zajął XIX m-ce 50 grzb

Gratulacje!!!

Wyniki i listy i link do transmisji