Brązowy Medal Marysi – Puchar Polski Juniorów Młodszych

We Władysławowie odbył się trzeci Grand Prix Polski w wieloboju juniorów młodszych. Do Pucharu Polski zgłosiło się blisko 300 zawodników z 25 klubów. Rywalizacja toczyła się o punkty kwalifikujące do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży rozgrywanej w Kraśniku pod koniec czerwca.Bardzo dobrze zaprezentowała się Maria Peiko, zdobywając swoje pierwsze w karierze podium w trójboju nowoczesnym w Pucharze Polski. Osiągnęła III m-ce. Świetny start zanotował również Bartłomiej Dudziński zajmując IX m-ce w kategorii młodszej tzn w dwuboju. Tuż za czołową dziesiątką spośród zawodników UKS Piątki uplasowali się: Iga Ciszyk XIV m-ce,XVI m-ce Maja Głogowska XVIII m-ce. Oprócz Bartka najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem był Oliwier Leśniewski XX m-ce w trójboju. Gratulacje!!!

Wyniki kliknij cetniewo

Szczegóły zawodów w linku

Zawody dofinansowano ze środków starostwa pabianickiego