Liga dzieci I runda

I runda Ligii dzieci to jedna z najtrudnieszych występów dla klas IV-ch. Nowe konkurencje 200 dowolnym i 200 klasycznym w połączeniu z setką motylem i 200 zmienym pozwalają odczuć zmęczenie po zawodach. Zawodnicy Piątki poradzili sobie wyśmienicie. Z dziewiątki startująch wszyscy reprezentanci Konstantynowa uplasowali się w pierwszej dziesiątce, tym samym każdy zdobył punkciki do klasyfikacji drużynowej. Podopieczni trenera Tomasza Kotusa wywalczyli pięć medali 1-2-2. Tatiana Dąbrowska wygrała 200 zmiennym i zajęła II m-ce na 200 dowolnym. Srebrny medal wywalczyła Ewa Pydyszewska na 200 klasykiem. Na najniższym stopniu podium stanął Adrian Wencel w konkurencji 200 zm oraz sztafeta dziewcząt na 4×50 dow w składzie: Ewa Pydyszewska, Anna Banasiak, Maria Patora, Tatiana Dąbrowska. Ponadto w punktowanej dziesiątce uplasowali się: Maria Patora IV m-ce 200dow i VI m-ce 200klas, Adrian Wencel IV m-ce 100 grzb, Ewa Pydyszewska VI m-ce 200 zm, Anna Banasiak VIII m-ce 200 dow, Julia Ufnalska IX m-ce 100 mot, Agata Iskra X m-ce 100 mot oraz Cyprian Cybulski X m-ce 200 dow.
GRATULACJE!!!
Dziękuję państwu Dąbrowskim i Iskra oraz pani Patorze i Wencel za pomoc w organizacji zawodów
Wyniki oraz klasyfikacja indiwidualna w rozszerzeniu

Wyniki

klasyfikacja indywidualna