Mistrzostwa Konstantynowa Ł w dwuboju

Aktywny Kanzas zrealizował kolejną imprezę sportową dla młodzieży i dzieci. 8 maja odbyły się Mistrzostwa Konstantynowa Łódzkiego w dwuboju nowoczesnym pod patronatem Burmistrza Roberta Jakubowskiego. W imprezie brało udział blisko 130 dzieciaków z konstantynowskich szkół oraz z klubów Wiking Radomsko i UKS Piątka KŁ. Wszyscy uczestnicy stanęli na wysokości zadania i bez problemów rozprawili się z dwoma konkurencjami tzn pływacką pokonanie 50m stylem dowolnym oraz biegową – 600m. Gratulacje!!!. W kategorii szkół najlepsza okazała się SP2 przed SP5 i SP1, w klubowej zwyciężyła UKS Piątka. Zawody były też swietną okazją do zaprezentowania zawodników kadry woj.łódzkiego w wieloboju w kategoriach młodzik i junior młodszy. Do kadry powołani zostali: (Junior Młodszy) Marcel Krata, Maria Peiko, Iga Ciszyk, Maja Głogowska, Helena Luniak, Maja Ambroż, Mikołaj Jóźwiak, Maria Kotus, Oliwier Leśniewski, Wiktor Iskra, Amelia Wyczółkowska, Kajetan Włodarczyk, (młodzik) Jagoda Nowak, Wiktoria Markiewicz, Kacper Owczarek, Kacper Smyka, Plewińska Maja, Plewiński Bartosz, Aleksander Filipiak, Paweł Cybulski, Lena Ber, Lena Stępień, Hanna Tomecka, Hanna Zdanowicz, Inga Marciniak, Mikołaj Krakowski, Antoni Kukulak, Katarzyna Kotus, Jan Wolniak, Dominika Kolasa.

Gratulacje!!! PEŁNE WYNIKI – do pobrania KLIKNIJ