UKS Piątka Konstantynów klas IV-ch

kobiety – dowolny

50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Marciniak Paula19950;30,8528.05.2006
Ber Julia20070;31,5606.06.2018
Burska Justyna19950;33,0920.05.2006
100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Łysakowska Karina20061;08,4420.05.2017
Ber Julia20071;11,1207.04.2018
Patora Maria20021;12,9929.05.2013
200m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Łysakowska Karina20062;29,6427.05.2017
Ber Julia20072;30,7606.06.2018
Patora Maria20022;40,3728.05.2013
400m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Łysakowska Karina20065;28,6527.03.2017
Ber Julia20075;36,7424.04.2018
Sterniczuk Weronika20035;49,7804.03.2014

kobiety – grzbietowy

50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Sulak Antonina20060;36,7508.02.2017
Marciniak Paula19950;36,9012.05.2006
Romanowska Patrycja20000;36,9911.05.2011
100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Sulak Antonina20061;18,9418.04.2017
Marciniak Paula19951;19,3527.05.2006
Romanowska Patrycja20001;20,4328.05.2011
200m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Sulak Antonina20062;49,7227.03.2017
Marciniak Paula19952;52,2414.12.2006
Michałowska Martyna19992;59,5530.05.2010

kobiety – klasyczny

50m dowolnym
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Sznej Julia20000;42,3211.05.2011
Kaczmarek Amelia20070;42,3207.04.2018
Maciniak Klaudia19960;42,6718.05.2007
Michałowska Martyna19990;43,0514.05.2010
100m dowolnym
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Michałowska Martyna19991;27,4629.05.2010
Kaczmarek Amelia20061;30,4706.06.2018
Rucińska Wiktoria20061;30,6620.05.2017
200m dowolnym
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Michałowska Martyna19993;07,2530.05.2010
Kaczmarek Amelia20063;19,2524.04.2018
Rucińska Wiktoria20063;19,5308.02.2017

kobiety – motylkowy

25m dowolnym
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Wojtaszek Oliwia19970;17,0007.06.2008
Nowak Ewelina19970;17,3707.06.2008
Michalak Patrycja20050;19,8102.03.2016
50m dowolnym
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Łysakowska Karina20060;34,6127.05.2017
Ber Julia20070;35,3210.03.2018
Kaczmarek Amelia20070;35,8406.06.2018
100m dowolnym
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Łysakowska Karina20061;21,5127.03.2017
Marciniak Paula19951;25,7003.03.2006
Sznej Julia20001;29,6119.03.2011
200m dowolnym
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Głogowska Natalia20083;24,7131.05.2019

kobiety – zmienny

100m dowolnym
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Marciniak Paula19951;18,5207.06.2008
Romanowska Patrycja20001;23,1707.06.2008
Kaczmarek Amelia20071;24,5302.03.2016
200m dowolnym
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Łysakowska Karina20062;48,9128.05.2017
Marciniak Paula19952;51,9212.05.2006
Ber Julia20072;53,8206.06.2018
400m dowolnym
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Głogowska Natalia20086;50,3831.05.2019

kobiety – sztafeta – zmienny

4 x 50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Gotlib Paulina, Pydyszewska Ewa
Dąbrowska Tatiana, Patora Maria
20022;39,9628.05.2013
Kaczmarek Amelia, Bujnowicz Klaudia
Ber Julia, Kunert Zuzanna
20072;43,1406.06.2018
Marciniak Paula, Cichecka Aleksandra
Burska Justyna, Gontarek Dominika
19952;43,8220.05.2006

kobiety – sztafeta – dowolny

4 x 50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Gotlib Paulina, Dąbrowska Tatiana
Pydyszewska Ewa, Patora Maria
20022;19,9729.05.2013
Burska Justyna, Gruszczyńska Marta
Marciniak Paula, Cichecka Aleksandra
19952;20,2712.05.2006
Głogowska Natalia, Klekowska Natalia
Wawrzyniak Natalia, Naji Kamila
20082;23,3812.06.2019

kobiety – sztafeta – dowolny

4 x 100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Klekowska Natalia, Ciszyk Hanna
Naji Kamila, Głogowska Natalia
20086;01,1228.11.2018
Ziaja Gabriela, Borowska Wiktoria
Wawrzyniak Natalia, Banasiak Zofia
20086;58,2028.11.2018

mężczyźni – dowolny

50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Koziak Piotr19960;32,8403.06.2007
Stępień Daniel19960;32,8816,06,2007
Nuszczyński Oskar20070;33,1807.04.2018
100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Nuszczyński Oskar20071;12,1410.03.2018
Misztal Patryk20061;12,6727.04.2017
Kraska Jakub20001;13,0029.05.2011
200m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Nuszczyński Oskar20072;34,1806.06.2018
Jarczewski Franciszek20052;39,4830.04.2016
Misztal Patryk20062;41,0527.05.2017
400m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Nuszczyński Oskar20075;36,0124.04.2018
Misztal Patryk20065;42,9327.05.2017
Bajer Vel Bojer Adam20036;10,5504.03.2014

mężczyźni – grzbietowy

50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Kraska Jakub20000;37,0711.05.2011
Nuszczyński Oskar20070;37,8924.04.2018
Wencel Adrian20020;38,9303.05.2013
100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Piotrowicz Kamil20001;20,5128.05.2011
Nuszczyński Oskar20071;20,8206.06.2018
Iskra Szymon20041;22,7123.05.2015
200m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Piotrowicz Kamil20002;51,2328.04.2011
Kraska Jakub20002;53,6928.04.2011
Nuszczyński Oskar20072;54,4001.03.2018

mężczyźni – klasyczny

50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Iskra Szymon20040;42,5122.05.2015
Mizerski Piotr19960;42,8918.05.2007
Piotrowicz Kamil20000;43,4911.05.2011
100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Iskra Szymon20041;30,8923.05.2015
Pawlak Przemysław20061;32,6528.05.2017
Piotrowicz Kamil20001;32,8429.05.2011
200m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Piotrowicz Kamil20003;17,6615.03.2011
Mizerski Piotr19963;19,8803.06.2007
Tosik Szymon19953;25,0728.05.2006

mężczyźni – motylkowy

25m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Cąbrzyński Damian19970;17,8807.06.2008
Stępień Julian19970;21,1007.05.2008
50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Misztal Patryk20060;35,5427.05.2017
Kraska Jakub20000;36,4211.05.2011
Cierpikowski Robert20000;38,7028.05.2011
100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Kraska Jakub20001;24,1415.03.2011
Cąbrzyński Damian19971;30,5828.05.2006
Adrianowski Kamil19951;34,4728.05.2006

mężczyźni – zmienny

100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Nuszczyński Oskar20061;21,6616.03.2018
Piotrowicz Kamil20001;24,6628.04.2011
Pakuła Szymon19951;26,6620.05.2006
200m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Kraska Jakub20002;54,0229.05.2011
Nuszczyński Oskar20072;58,5606.06.2018
Iskra Szymon20042;59,0423.05.2015

mężczyźni – sztafeta – zmienny

4 x 50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Kraska Jakub, Piotrowicz Kamil
Cierpikowski Robert, Majewski Jan
20002;37,1419.03.2011
Kraska Jakub, Piotrowicz Kamil
Cierpikowski Robert, Szwedzki Jakub
20002;37,4228.05.2011
Kraska Jakub, Piotrowicz Kamil
Cierpikowski Robert, Kania Dawid
20002;38,0028.04.2011

mężczyźni – sztafeta – dowolny

4 x 50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Piotrowicz Kamil, Cierpikowski Robert
Kania Dawid, Kraska Jakub
20002;16,0329.05.2011
Koziak Piotr, Witeczek Mateusz
Stępień Daniel, Mizerski Piotr
19962;18,3618.05.2007
Kraska Jakub, Majewski Jan
Kania Dawid, Piotrowicz Kamil
20002;21,9018.05.2007
4 x 100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Kucharski Cezary, Ujma Oliwier
Wrzeszcz Dawid, Stasiak Aleksander
20089;31,5428.11.2018

mieszane – zmienny

4 x 50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Broda Gabriela, Skóra Bartek
Sterniczuk Weronika, Bajer Adam
20032;44,8029.04.2015
Rucińska Inga, Iskra Szymon
Lewandowski Kacper, Banach Bartłomiej
20042;47,5323.04.2015
Petera Patrycja, Iskra Szymon
Rucińska Inga, Cąbrzyński Mateusz
20042;53,0610.04.2015