Najlepsze wyniki i rekordy klubu UKS Piątka Konstantynów na basenie 25m (31.12.2021)

kobiety – dowolny

50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Rozberg Adriana20030;26,5813.12.2019
Karpisz Milena19970;27,0912.12.2012
Patora Maria20020;27,1614.12.2018
100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Burska Justyna19950;57,2513.03.2013
Karpisz Milena19970;57,3219.12.2012
Łysakowska Karina20060;58,2620.12.2020
200m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Burska Justyna19951;59,4321.12.2014
Karpisz Milena19971;59,6521.12.2014
Bakies Gabriela19962;05,9922.12.2013
400m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Burska Justyna19954;08,5219.12.2014
Karpisz Milena19974;08,7119.12.2014
Nita Anna19974;22,5015.03.2014
800m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Karpisz Milena19978;25,7017.12.2015
Burska Justyna19958;31,2418.12.2014
Zbrojewska Michalina19968;57,6211.10.2014
1500m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Justyna Burska199516;16,6520.12.2014
Karpisz Milena199716;41,2919.12.2013
Nita Anna199717.00,8719.12.2013

kobiety – grzbietowy

50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Romanowska Patrycja20000;29,8008.03.2014
Dawidowicz Anna19930;29,9503.12.2010
Bakies Gabriela19960;31,1318.10.2013
100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Dawidowicz Anna19931;03,2801.02.2009
Romanowska Patrycja20001;04,1613.03.2016
Bakies Gabriela19961;06,1306.11.2011
200m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Dawidowicz Anna19932;16,1620.11.2010
Bakies Gabriela19962;19,9222.12.2012
Romanowska Patrycja20002;20,0811.03.2016

kobiety – klasyczny

50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Kaczmarek Amelia20070;34,2417.12.2021
Pydyszewska Ewa20020;34,5703.03.2017
Klimczak Julia20040;34,6209.11.2019
100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Zbrojewska Michalina19961;11,6120.12.2014
Karpisz Milena19971;15,1620.10.2012
Michałowska Martyna20011;16,4415.03.2015
200m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Zbrojewska Michalina19962;29,8319.12.2014
Karpisz Milena19972;36,3412.11.2011
Dawidowicz Anna19932;39,6408.11.2008

kobiety – motylkowy

50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Łysakowska Karina20060;28,6519.12.2020
Bakies Gabriela19960;28,7615.03.2014
Patora Maria20020;29,7315.12.2018
100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Bakies Gabriela19961;02,7214.03.2014
Łysakowska Karina20061;04,1318.12.2020
Sterniczuk Weronika20031;05;5221.12.2017
200m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Bakies Gabriela19962;17,4016.03.2014
Dąbrowska Tatiana20022;24,3613.12.2020
Burska Justyna19952;25,1918.10.2014

kobiety – zmienny

100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Dawidowicz Anna19931;06,0101.02.2009
Romanowska Patrycja20001;06,6013.03.2016
Karpisz Milena19971;07,4813.11.2011
200m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Zbrojewska Michalina19962;18,8219.12.2013
Karpisz Milena19972;20,9216.03.2013
Dawidowicz Anna19932;22,4715.11.2008
400m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Zbrojewska Michalina19964;50,5108.03.2013
Bakies Gabriela19964;54,4116.03.2012
Dawidowicz Anna19934;57,8420.11.2010

kobiety – sztafeta – dowolny

4 x 50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Rzońca Patrycja, Burska Justyna,
Nita Anna, Karpisza Milena
1995
2001
1;53,4526.04.2014
Rozberg Adriana, Liwowska Maria,
Sterniczuk Weronika, Rucińska Inga
2003
2004
1;56,0124.03.2018
Rozberg Adriana, Liwowska Maria,
Sterniczuk Weronika, Patora Maria
2003
2002
1;57,7619.11.2016
4 x 100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Karpisz Milena, Nita Anna,
Rzońca Patrycja, Romanowska Patrycja
1997-19994;06,0916.03.2013
Karpisz Milena, Bakies Gabrysia,
Burska Justyna, Turajczyk Aleksandra
1995-19974;07,5213.01.2012
Karpisz Milena, Bakies Gabrysia,
Burska Justyna, Dawidowicz Anna
1993-19964;07,9313.01.2011
4 x 200m
Nazwisko i imięRocznikCzasData

kobiety – sztafeta – zmienny

4 x 50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Broda Gabriela, Banasiak Anna,
Sterniczuk Weronika, Patora Maria
2003
2002
2;11,7520.11.2016
Rucińska Inga, Bansiak Anna,
Patora Maria, Rozberg Adriana
2002
2004
2;12,4318.02.2018
Romanowska Patrcya, Sznej Julia,
Michałowska Martyna, Rzońca Patrycja
1999-20002;16,6613.10.2012
4 x 100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Bakies gabriela, Zbrojewska Michalina,
Karpisz Milena, Nita Anna
1996-19974;20,5416.03.2014
Bakies gabriela, Zbrojewska Michalina,
Ggruszczyńska Marta, Burska Justyna
1996-19954;23,1110.03.2013
Nita Anna, Karpisz Miclena,
Romanowska Patrycja, Rzońca Patrycja
1997-20004;34,0616.03.2013

mężczyźni – dowolny

50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Jakub Kraska20000;22,6915.12.2015
Romanowski Dawid20030;22,7711.12.2020
Skóra Bartosz20030;24,0622.11.2020
100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Kraska Jakub20000;48,5412.03.2017
Romanowski Dawid20030;50,2813.12.2020
Szwedzki Dawid19940;53,3113.11.2016
200m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Kraska Jakub20001;46,9818.12.2016
Romanowski Dawid20031;56,7908.11.2020
Pinkosz Mateusz19971;57,3211.03.2016
400m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Kraska Jakub20003;45,6411.03.2017
Szwedzki Dawid19944;00,3313.12.2013
Romanowski Dawid20034;17,4519.04.2011
800m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Szwedzki Dawid19948;21,5218.10.2013
Romanowski Dawid20038;59,7818.02.2018
Figiel Filip20079;13,6319.12.2021
1500m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Szwedzki Dawid199415;47,3218.10.2013
Pierzyński Michał199817;21,7118.11.2011
Figiel Filip200717;33,7519.12.2021

mężczyźni – grzbietowy

50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Kraska Jakub20000;26,0413.03.2016
Leśniewski Patryk20030;27,1202.12.2020
Szwedzki Dawid19940;28,3301.12.2008
100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Kraska Jakub20000;56,4622.11.2015
Szwedzki Dawid19940;58,5214.12.2013
Dobrowolski Sebastian19901;01,0515.01.2008
200m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Szwedzki Dawid19942;02,9712.12.2013
Kraska Jakub20002;03,1711.03.2016
Dobrowolski Sebastian19902:10.0125.01.2008

mężczyźni – klasyczny

50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Skóra Bartosz20030;27,2911.11.2021
Szwedzki Dawid19940;29,1404.04.2014
Iskra Szymon20040;29,5511.12.2020
100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Skóra Bartosz20030;59,4002.12.2021
Szwedzki Dawid19941;01,7701.12.2013
Iskra Szymon20041;03,9302.12.2021
200m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Szwedzki Dawid19942;11,7422.12.2012
Skóra Bartosz20032;12,0604.12.2021
Iskra Szymon20042;18,7804.12.2021

mężczyźni – motylkowy

50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Romanowski Dawid20030;25,4412.12.2020
Kraska Jakub20020;26,1804.02.2017
Iskra Szymon20040;27,0712.11.2021
100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Szwedzki Dawid19940;58,1012.12.2012
Kraska Jakub20000;58,1226.01.2016
Romanowski Dawid20030;59,8616.10.2020
200m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Szwedzki Dawid19942;06,5305.04.2014
Sterniczuk Wojciech20012;17,5606.03.2016
Miernik Emil19932;21,8620.04.2010

mężczyźni – zmienny

100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Szwedzki Dawid19940;56,4619.10.2013
Skóra Bartosz20030;57,8008.11.2020
Romanowski Dawid20030;58,5703.12.2021
200m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Szwedzki Dawid19942;02,1519.12.2012
Kraska Jakub20002;10,5406.02.2016
Skóra Bartosz20032;13.4809.11.2019
400m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Szwedzki Dawid19944;13,8220.12.2013
Kraska Jakub20004;36,2006.02.2016
Piotrowicz Kamil20004;51,0006.03.2015

mężczyźni – sztafeta – dowolny

4 x 50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Skóra Bartosz, Leśniewski Patryk,
Cybulski Cyprian, Romanowski Dawid
2003
2002
1;44,8024.03.2018
Skóra Bartosz, Sterniczuk Wojciech,
Cybulski Cyprian, Romanowski Dawid
2003
2001
1;50,6419.11.2016
Wencel Adrian, Kucharski Jakub,
Cybulski Cyprian, Sterniczuk Wojciech
2001
2002
1;53,6729.11.2016
4 x 100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Skóra Bartosz, Leśniewski Patryk,
Wencel Adrian, Romanowski Dawid
2003
2002
4;02,0417.02.2018
Cierpikowski Robert, Piotrowicz Kamil,
Szwedzki Jakub, Kraska Jakub
20004;02,3708.03.2014
Tosik Szymon, Szwedzki Dawid,
Kochaniak Piotr, Miernik Emil
1993-19954;06,4816.11.2008
4 x 200m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Cierpikowski Robert, Piotrowicz Kamil,
Szwedzki Jakub, Kraska Jakub
20008;54,6407.03.2014

mężczyźni – sztafeta – zmienny

4 x 50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Romanowski Dawid, Skóra Bartosz,
Wencel Adrian, Leśniewski Patryk
2003
2002
1;59,3418.02.2018
Romanowski Dawid, Skóra Bartosz,
Sterniczuk Wojciech, Cybulski Cyprian
2003
2001
2;04,5920.11.2016
Piotrowicz Kamil, Szwedzki Jakub,
Kraska Jakub, Kania Dawid
20002;05,3012.04.2014
4 x 100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Romanowski Dawid, Skóra Bartosz,
Pawlak Hubert, Leśniewski Patryk
20033;57,7513.12.2020
Derfla Marcin, Szwedzki Dawid,
Kochaniak Piotr, Miernik Emil
1993-19954;24,0424.03.2010
Tosik Szymon, Szwedzki Dawid,
Kochaniak Piotr, Miernik Emil
1993-19954;31,9315.11.2008