Najlepsze wyniki i rekordy klubu UKS Piątka Konstantynów na basenie 50m (31.12.2021)

kobiety – dowolny

50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Patora Maria20020;27,3014.07.2017
Rzońca Patrycja19990;27,4018.07.2014
Rozberg Adriana20030;27,7013.07.2018
100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Burska Justyna19950;59,2729.04.2012
Rzońca Patrycja19990;59,5920.07.2014
Łysakowska Karina20061;00,0618.07.2021
200m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Burska Justyna19952;01,6529.05.2015
Karpisz Milena19972;02,4716.07.2015
Nita Anna19972;08,7818.07.2014
400m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Burska Justyna19954;12,5930.05.2015
Karpisz Milena19974;16,4930.04.2016
Nita Anna19974;25,6823.07.2013
800m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Karpisz Milena19978;40;5801.05.2016
Burska Justyna19958;40;7328.05.2015
Nita Anna19979;09,7405.06.2014
1500m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Burska Justyna199516;35,8331.05.2015
Karpisz Milena199716;51,6820.05.2016
Nita Anna199717;24,6708.06.2014

kobiety – grzbietowy

50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Dawidowicz Ania19930;31,0423.05.2009
Romanowska Patrycja20000;31,6111.07.2016
Sulak Antonina20060;33,1522.02.2020
100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Dawidowicz Ania19931;05,3022.05.2009
Romanowska Patrycja20001;06,6028.05.2016
Bakies Gabriela19961;08,9715.06.2011
200m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Dawidowicz Ania19932;21,4726.06.2009
Romanowska Patrycja20002;23,9327.05.2016
Bakies Gabriela19962;28,0014.06.2011

kobiety – klasyczny

50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Klimczak Julia20040;35,7123.02.2020
Zbrojewska Michalina19960;35,7316.05.2015
Kaczmarek Amelia20070;36,0229.05.2021
100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Zbrojewska Michalina19961;14,2008.06.2014
Dawidowicz Anna19931;17.0306.06.2010
Klimczak Julia20041;18,8522.02.2020
200m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Zbrojewska Michalina19962;34,8519.07.2014
Karpisz Milena19972;43,7628.04.2012
Klimczak Julia20042;52,3323.03.2019

kobiety – motylkowy

50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Łysakowska Karina20060;29,2017.07.2021
Bakies Gabriela19960;29,5414.07.2012
Patora Maria20020;29,7316.07.2017
100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Bakies Gabriela19961;05,9719.07.2013
Sterniczuk Weronika20031;07,8213.07.2018
Romanowska Patrycja20001;08,3818.06.2016
200m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Bakies Gabriela19962;21,4012.05.2012
Dąbrowska Tatiana20022;28,2510.07.2016
Sterniczuk Weronika20032;35,3502.06.2017

kobiety – zmienny

200m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Zbrojewska Michalina19962;23,5020.06.2014
Bakies Gabriela19962;25,5914.07.2012
Dawidowicz Ania19932;26,8223.05.2009
400m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Zbrojewska Michalina19964;55,1918.07.2014
Dawidowicz Ania19935:04.1904.06.2010
Bakies Gabriela19965;05,8613.07.2012

kobiety – sztafeta – dowolny

4 x 100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Kowalczyk Joanna, Kaczmarek Amelia, Łysakowska Karina, Liwowska Maria2003-20074;19,5413.02.2021
Burska Justyna, Bakies Gabriela,
Zbrojewska Michalina, Bednarek Paulina
1995-19964;20,7210.06.2010
Liwowska Maria, Bujnowicz Laura,
Rozberg Adriana, Sterniczuk Weronika
20034;22;9608.07.2017
4 x 200m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Karpisz Milena, Stępień,
Turajczyk Aleksandra, Nita Anna
19979;17,0601.07.2011
Gruszczyńska Marta, Cichecka Aleksandra,
Burska Justyna, Marciniak Paula
19959;49,8103.07.2009

kobiety – sztafeta – zmienny

4 x 100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Nita Anna, Zbrojewska Michalina,
Bakies Gabriela, Justyna Burska
1995-19974;31,9915.05.2012
Bednarek Paulina, Zbrojewska Michalina,
Bakies Gabriela, Jasiak Martyna
19964;47.9804.07.2010
Sulak Antonina, Rucińska Wiktoria, Kaczmarek Amelia, Łysakowska Karina2006-20074;52,6213.02.2021

mężczyźni – dowolny

50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Kraska Jakub20000;22,8018.05.2017
Romanowski Dawid20030;23,8429.05.2021
Dobrowolski Sebastian19910;24,9218.07.2008
100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Kraska Jakub20000;49,3530.06.2017
Romanowski Dawid20030;52,5101.05.2021
Dobrowolski Sebastian19900;54,7418.05.2008
200m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Kraska Jakub20001;49,5919.05.2017
Pierzyński Michał19972;00,2713.05.2012
Romanowski Dawid20032;00,8216.05.2019
400m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Kraska Jakub20004;00,3516.07.2016
Szwedzki Dawid19944;16,3402.06.2013
Mielczarek Artur19904;20,5119.07.2008
800m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Kraska Jakub20008;45,6317.07.2016
Szwedzki Dawid19948;54,5730.04.2011
Pierzyński Michał19979;15,3230.04.2011
1500m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Kraska Jakub200016;20,4617.07.2016
Szwedzki Dawid199417;10.7706.06.2010
Dobrowolski Konrad199318;07,8213.07.2008

mężczyźni – grzbietowy

50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Kraska Jakub20000;26,1429.05.2016
Leśniewski Patryk20030;28,0617.07.2021
Dobrowolski Sebastian19900;29,3517.05.2008
100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Kraska Jakub20000;59,0829.05.2015
Szwedzki Dawid19941;02,5829.04.2012
Dobrowolski Sebastian19901;03,4117.06.2008
200m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Szwedzki Dawid19942;06,7613.06.2013
Kraska Jakub20002;08,1610.07.2015
Dobrowolski Sebastian19902;16,0018.07.2008

mężczyźni – klasyczny

50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Skóra Bartosz20030;27,9409.07.2021
Iskra Szymon20040;30,3001.05.2021
Pierzyński Michał19970;31,0313.07.2012
100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Skóra Bartosz20031;01,9108.07.2021
Szwedzki Dawid19941;03,5020.07.2012
Iskra Szymon20041;06,3317.07.2021
200m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Szwedzki Dawid19942;17,4604.07.2012
Skóra Bartosz20032;19,5718.07.2021
Iskra Szymon20042;25,781.05.2021

mężczyźni – motylkowy

50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Kraska Jakub20000;25,1905.10.2017
Skóra Bartosz20030;26,2229.05.2021
Romanowski Dawid20030;26,2511.07.2019
100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Kraska Jakub20020;54,1120.05.2017
Szwedzki Dawid19941;01,0523.06.2012
Romanowski Dawid20031;01,7522.02.2020
200m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Szwedzki Dawid19942;15,3801.06.2012
Sterniczuk Wojciech20012;22,7718.06.2016
Romanowski Dawid20032;38,4710.03.2019

mężczyźni – zmienny

200m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Szwedzki Dawid19942;08,0314.05.2012
Kraska Jakub20002;11,5311.07.2015
Pierzyński Michał19972;14,0414.07.2012
400m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Szwedzki Dawid19944;22,3706.06.2014
Pierzyński Michał19975:04.4106.04.2013
Miernik Emil19935:04.4123.07.2010

mężczyźni – sztafeta – dowolny

4 x 100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Misztal Patryk, Stankiewicz Oskar, Leśniewski Patryk, Skóra Bartosz2006-20033;54,4513.02.2021
Piotrowicz Kamil, Cierpikowski Robert,
Szwedzki Jakub, Kraska Jakub
20004;03,1105,07,2014
Piotrowicz Kamil, Kucharski Jakub,
Wencel Adrian, Cybulski Cyprian
2000-20024;32,7705.06.2015
4 x 200m
Nazwisko i imięRocznikCzasData

mężczyźni – sztafeta – zmienny

4 x 100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Stankiewicz Oskar, Skóra Bartosz, Misztal Patryk, Romanowski Dawid2003-20064;16,9713.02.2021
Kochaniak Tomasz, Tosik Szymon,
Szwedzki Dawid, Adrianowski Kamil
1994-19954;49,4416.06.2009
Derfla Marcin, Tosik Szymon,
Adrianowski Kamil, Kocik Adrian
19955;32,9830.06.2007