Najlepsze wyniki i rekordy klubu UKS Piątka Konstantynów klas V-ch na basenie 25m

kobiety – dowolny

50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Łysakowska Karina20060;28,5809.06.2018
Romanowska Patrycja20000;30,5522.05.2012
Marciniak Paula19950;30,6416.05.2007
100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Łysakowska Karina20061;02,4422.05.2018
Marciniak Paula19951;05,8630.11.2006
Patora Maria20021;07,2513.06.2014
200m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Marciniak Żaneta19972;26,6814.06.2009
Ber Julia20072;27,9822.01.2019
Sulak Antonina20062;28,4101.03.2018
400m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Łysakowska Karina20064;43,3106.06.2018
Marciniak Żaneta19975;01,9027.06.2009
Kaczmarek Amelia20075;07,6827.03.2019
800m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Marciniak Żaneta199710;20,0128.06.2009
Stępień Natalia199710;45,1828.06.2009
Twardowska Agata

199811;24,1916.04.2010

kobiety – grzbietowy

50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Romanowska Patrcyja20000;33,0630.03.2012
Sulak Antonina20060;35,5324.04.2018
Rozberg Adriana20030;36,9007.11.2015
100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Romanowska Patrcyja20001;11,1528.06.2012
Sulak Antonina20061;16,2006.06.2018
Marciniak Paula19951;16,8511.05.2007
200m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Romanowska Patrcyja20002;35,2027.06.2012
Sulak Antonina20062;39,8706.06.2018
Nowak Ewelina19972;43,4026.06.2009

kobiety – klasyczny

50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Kaczmarek Amelia20070;38,5822.05.2019
Michałowska Martyna19990;40,5820.06.2011
Pydyszewska Ewa20020;40,5912.06.2014
100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Kaczmarek Amelia20071;20,7922.05.2019
Michałowska Martyna19991;24,1220.06.2011
Kuchcińska Matylda20091;24,5310.06.2021
200m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Kaczmarek Amelia20072;57,1112.06.2019
Michałowska Martyna19972;57,5921.06.2011
Zbrojewska Michasia19963;00,6410.04.2008

kobiety – motylkowy

50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Bakies Gabrysia19960;33,6410.04.2008
Łysakowska Karina20060;33,7917.02.2018
Sterniczuk Weronika20030;34,3225.04.2015
100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Romanowska Patrycja20001;13,8027.06.2012
Kaczmarek Amelia20071;14,1611.06.2019
Sterniczuk Weronika20031;15,0827.03.2015
200m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Gotlib Paulina20023;29,7515.12.2013
Banasiak Anna20023;40,8415.12.2013

kobiety – zmienny

100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Łysakowska Karina20061;15,9409.12.2017
Bakies Gabrysia19961;17,4218.03.2008
Romanowska Patrycja20001;17,4704.04.2012
200m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Łysakowska Karina20062;40,2621.11.2017
Kaczmarek Amelia20072;40,1922.05.2019
Romanowska Patrycja20002;43,1428.06.2012
400m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Bansiak Anna20027;06,8619.01.2014

kobiety – sztafeta – dowolny

4 x 50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Marciniak Paula, Cichecka Aleksandra
Burska Justyna, Gruszczyńska Marta
19952;09,9311.05.2007
Gotlib Paulina, Pydyszewska Ewa
Dąbrowska Tatiana, Patora Maria
20022;14,8025.10.2013
Krawczyk Żaneta, Madajska Ewa
Sobczak Kamila, Twardowska Agata
19952;15,7006.03.2010
4 x 100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Gotlib Paulina, Pydyszewska Ewa
Dąbrowska Tatiana, Patora Maria
20024;50,5003.06.2014
Madajska Ewa, Twardowska Agata
Krawczyk Żaneta, Sobczak Kamila
19985;03,4316.04.2010
Patora Maria, Banasiak Anna
Gotlib Paulina, Pydyszewska Ewa
20025;05,0626.11.2013

kobiety – sztafeta – zmienny

4 x 100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Gotlib Paulina, Pydyszewska Ewa
Dąbrowska Tatiana, Patora Maria
20022;27,5728.03.2014
Socha Karolina, Bakies Gabrysia
Zbrojewska Michasia, Marciniak Klaudia
19962;35,5721.11.2007
Krawczyk Żaneta, Madajska Ewa
Owczarek Karolina, Twardowska Agata
19982;37,4606.03.2010

mężczyźni – dowolny

50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Kraska Jakub20000;28,9022.05.2012
Misztal Patryk20060;29,4109.06.2018
Koziak Piotr19960;30,7111.04.2008
100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Kraska Jakub20001;03,5528.06.2012
Figiel Filip20071;06,8912.06.2019
Koziak Piotr19961;08,3810.04.2008
200m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Koziak Piotr19962;25,8110.04.2008
Jarczewski Franciszek20052;31,3414.02.2017
Nuszczyński Oskar20072;33,1522.01.2019
400m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Figiel Filip20075;03,7611.06.2019
Jarczewski Franciszek20055;04,4312.06.2017
Koziak Piotr19965;10,5910.04.2008
800m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Iskra Szymon200411;01,3207.02.106
Pinkosz Mateusz199811;15,2216.04.2010
Mizerski Piotr199611;21,5110.04.2008

mężczyźni – grzbietowy

50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Kraska Jakub20000;35,2410.12.2011
Wencel Adrian20020;36,0315.04.2014
Jarczewski Franciszek20050;37,7312.11.2016
100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Kraska Jakub20001;11,7828.06.2012
Piotrowicz Kamil20001;13,1928.06.2012
Nuszczyński Oskar20071;14,9512.06.2019
200m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Piotrowicz Kamil20002;34,3427.06.2012
Kraska Jakub20002;35,2527.06.2012
Nuszczyński Oskar20072;38,0911.06.2019

mężczyźni – klasyczny

50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Misztal Patryk20040;38,6507.04.2018
Iskra Szymon20040;41,0106.02.2016
Piotrowicz Kamil20000;42,7702.12.2011
100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Iskra Szymon20041;24,7626.03.2016
Misztal Patryk20061;25,4822.05.2018
Piotrowicz Kamil20001;26,1222.05.2012
200m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Iskra Szymon20033;02,4919.03.2016
Tosik Szymon19953;04,1016.05.2007
Misztal Patryk20063;07,4724.04.2018

mężczyźni – motylkowy

50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Kraska Jakub20000;32,7104.04.2012
Misztal Patryk20060;34,4923.10.2017
Jarczewski Franciszek20050;35,1020.05.2017
100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Kraska Jakub20001;13,7429.03.2012
Jarczewski Franciszek20051;16,3131.03.2017
Cąbrzyński Damian19951;18,6514.06.2009
200m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Adrianowski Kamil19953;14,4117.05.2007

mężczyźni – zmienny

100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Misztal Patryk20061;15,2010.03.2018
Piotrowicz Kamil20001;16,0404.04.2012
Jarczewski Franciszek20051;16,2720.05.2017
200m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Jarczewski Franciszek20052;39,9031.05.2017
Piotrowicz Kamil20002;41,2422.05.2012
Kraska Jakub20002;43,2722.02.2012
400m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Wencel Adrian20026;33,1119.01.2014

mężczyźni – sztafeta – dowolny

4 x 50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Wieczorek Eryk, Kraska Jakub
Cierpikowski Robert, Piotrowicz Kamil
20002;09,5222.05.2012
Kocik Adrian, Kochaniak Piotr
Tosik Szymon, Pakuła Szymon
19952;11,9411.05.2007
Terpiał Kacper, Wencel Adrian
Turek Filip, Cybulski Cyprian
20022;26,7625.10.2013
4 x 100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Szwedzki Jakub, Dawid Kania
Cierpikowski Robert, Kraska Jakub
20004;48,9602.03.2012
Szwedzki Jakub, Piotrowicz Kamil
Cierpikowski Robert, Kraska Jakub
20004;53,6106.12.2011
Koziak Piotr, Stępień Daniel
Fisiak Przemek, Mizerski Piotr
19965;00,0430.11.2007

mężczyźni – sztafeta – zmienny

4 x 50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Stępień Daniel, Mizerski Piotr
Fisiak Przemysław, Koziak Piotr
19962;31,4821.11.2007

mieszane – dowolny

4 x 50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Piotrowicz Kamil, Cierpikowski Robert
Romanowska Patrycja, Kraska Jakub
20002;03,1227.06.2012
Piotrowicz Kamil, Sznej Julia
Romanowska Patrycja, Kraska Jakub
20002;03,3129.03.2012
Kaczmarek Amelia, Nuszczyński Oskar
Ber Julia, Figiel Filip
20072;04,0412.06.2019
4 x 50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Piotrowicz Kamil, Cierpikowski Robert
Romanowska Patrycja, Kraska Jakub
20002;17,6028.06.2012
Piotrowicz Kamil, Sznej Julia
Romanowska Patrycja, Kraska Jakub
20002;17,9230.03.2012
Nuszczyński Oskra, Kaczmarek Amielia
Ber Julia, Figil Filip
20072;18,8511.06.2019