Najlepsze wyniki i rekordy klubu UKS PIĄTKA Konstantynów klas III-ch

kobiety – dowolny

50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Rozberg Adriana20030;35,0228.05.2013
Sulak Antonina20060;35,5130.04.2016
Marciniak Żaneta19970;35,6418.05.2007
100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Romanowska Patrycja20001;21,7029.05.2010
Burska Justyna19951;25,0528.05.2005
Rozberg Adriana20031;25,6501.02.2013
200m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Burska Justyna19953;02,9229.05.2005
Nowak Ewelina19973;08,6803.06.2007
Marciniak Żaneta19973;09,9903.06.2007

kobiety – klasyczny

25m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Rucińska Wiktoria20060;22,0406.05.2016
Podstawczyńska Weronika20060;23,4706.05.2016
Dąbrowska Tatiana20020;23,7625.10.2011
50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Karpisz Milena19970;46,3211.11.2006
Kuchcińska Matylda20090;46,7111.06.2019
Marciniak Żaneta19970;47,2316.03.2007
100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Marciniak Żaneta19971;41,9502.06.2007
Kuchcińska Matylda20091;42,2631.05.2019
Dąbrowska Tatiana20021;43,4219.05.2012

kobiety – grzbietowy

50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Sulak Antonina20060;38,9730.04.2016
Romanowska Patrycja20000;39,7312.03.2010
Rozberg Adriana20030;41,3928.05.2013
100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Romanowska Patrycja20001;28,1922.05.2010
Rozberg Adriana20031;30,6901.02.2013
Gotlib Paulina20021;31,7822.02.2012
200m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Romanowska Patrycja20003;09,5330.05.2010
Krawczyk Żaneta19983;16,0901.06.2008
Krawczyk Patrycja19973;22,1303.06.2008

kobiety – motylkowy

25m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Sztaudynger Hanna20120;19,3925.04.2022
Wojtaszek Oliwia19970;19,7720.12.2006
Sulak Antonina20060;19,9402.03.2016
50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Nowak Ewelina19970;43,0402.06.2007
Marciniak Żaneta19970;43,3618.05.2007
Patora Maria20020;44,0221.04.2012

kobiety – zmienny

100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Sulak Antonina20061;30,4930.04.2016
Dąbrowska Tatiana20021;32,6404.06.2012
Rozberg Adriana20031;33,4729.05.2013

kobiety – sztafeta – zmienny

4 x 50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Gotlib Paulina, Dąbrowska Tatiana, Patora Maria, Pydyszewska Ewa20022;57,6419.05.2012
Sznej Julia, Derfla Aleksandra, Romanowska Patrycja, Andrzejewska Oliwia20003;02,1022.05.2010
Krawczyk Patrycja, Surkont Ania, Nowak Ewelina, Stępień Natalia19973;03,2925.05.2007

kobiety – sztafeta – dowolny

4 x 50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Dąbrowska Tatiana,Pydyszewska Ewa, Patora Maria, Gotlib Paulina20022;39,3921.04.2012
Wojtaszek Oliwia, Komarowska Kasia, Marcinia Żaneta, Stępień Natalia19972;42,4816.03.2007
Dąbrowska Tatiana, Banasiak Anna, Patora Maria, Gotlib Paulina20022;44,4517.02.2012
4 x 100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Wawrzyniak Amelia, Łucja Kowalska, Julia Waberska, Matylda Kuchcińska20097;15,7128.11.2018

mężczyźni – dowolny

50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Nuszczyński Oskar20070;33,9730.05.2010
Piotrowicz Kamil20000;34,8230.05.2010
Misztal Patryk20060;36,0130.04.2016
100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Nuszczyński Oskar20071;16,7820.05.2017
Piotrowicz Kamil20001;23,4729.05.2010
Wencel Adrian20021;24,2621.04.2012
200m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Sikora Kacper19993;11,1531.05.2009
Majewski Jan20003;12,1830.05.2010
Pinkosz Mateusz19993;12,5301.06.2008

mężczyźni – klasyczny

25m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Misztal Patryk20060;21,8206.05.2016
Pawlak Przemysław20060;22,3706.05.2016
Iskra Szymon20040;23,7521.10.2013
50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Iskra Szymon20040;45,0324.05.2014
Mizerski Piotr19960;46,5717.03.2006
Misztal Patryk20060;47,3330.04.2016
100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Nuszczyński Oskar20071;40,2213.02.2017
Kieszek Mateusz20011;40,5420.05.2011
Jarczewski Jan20071;45,5320.05.2017

mężczyźni – grzbietowy

50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Wencel Adrian20020;41,1104.06.2012
Iskara Szymon20040;42,0225.05.2014
Misztal Patryk20060;42,8530.04.2016
100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Nuszczyński Oskar20071;25,5020.05.2017
Wencel Adrian20021;28,7619.05.2012
Jarczewski Jan20071;31,3513.02.2017
200m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Piotrowicz Kamil20003;08,5430.05.2010
Kraska Jakub20003;22,9130.05.2010
Cierpikowski Robert20003;25,0430.05.2010

mężczyźni – motylkowy

25m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Misztal Patryk20060;18,6506.05.2016
Tyczkowski Andrzej20030;19,5723.04.2013
Witeczek Mateusz19960;20,8716.11.2005
50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Nuszczyński Oskar20070;40,0114.05.2017
Kraska Jakub20000;40,6429.05.2010
Tyczkowski Andrzej20030;46,1323.04.2013
100m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Nuszczyński Oskar20071;27,0214.05.2017
Piotrowicz Kamil20001;32,3022.05.2010
Kraska Jakub20001;32,4522.05.2010

mężczyźni – sztafeta – zmienny

4 x 50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Cierpikowski Robert, Majewski Jan, Piotrowicz Kamil, Kraska Jakub20002;54,9522.05.2010
Stępień Daniel, Mizerski Piotr, Witeczek Mateusz, Koziak Piotr19962;59,0719.05.2006
Iciachowski Szymon, Skóra Bartek, Tyczkowski Andrzej, Bajer Adam20033;04,8627.05.2013

mężczyźni – sztafeta – dowolny

4 x 50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Cierpikowski Robert, Majewski Jan, Piotrowicz Kamil, Kraska Jakub20002;35,5112.03.2010
Skóra Bartek, Wodzicki Leon, Romanowski Dawid, Bajer vel Boer Adam20032;44,1023.04.2013
Koziak Piotr, Witeczek Mateusz, Fisiak Przemek, Stępień Daniel19962;45,0917.03.2006

mieszane – dowolny

4 x 50m
Nazwisko i imięRocznikCzasData
Rucińska Wiktoria, Cybulski Julian, Misztal Patryk, Sulak Antonina20062;33,8006.05.2016